en son ne zaman tiyatroya gittiniz?

Sinema & Tiyatro - en son ne zaman tiyatroya gittiniz? Sponsorlu Bağlantılar en son ne zaman tiyatroya gittiniz? hangı oyundu? hatırlıyor musunuz?...

shedesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shedesign

Grafiker / Hatay

Alt 30-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

en son ne zaman tiyatroya gittiniz? hangı oyundu? hatırlıyor musunuz?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

shedesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shedesign

Grafiker / Hatay

Alt 30-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hiç kimse tiyatroya gitmemiş yada şu an herkes tiyatro ızlıyor en son ne zaman tiyatroya gittiniz?
Bu mesajdan alıntı yap
aiDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aiDesign(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 30-08-2008 #3
artık tiyatrolar tv lere taşındı ki bu da benim için çok mutluluk verici bir durum.. her ne kadar canlı izlemenin tadı farklı da olsa tv den izlemek de keyif verici..
sanıyorum en son ilkokul 5. sınıfta bir tiyatroya gitmiştim en son ne zaman tiyatroya gittiniz?
Bu mesajdan alıntı yap
erdemirs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 31-08-2008 #4
En son geçen sene tiyatroya gittim, ki geçen sene mütemadiyen gitmeye çalışırdım, ama bir yerden sonra işlerim çok yoğunlaşmaya başladı, bir de arkadaşları genelde dürtüp tiyatroya götüren ben olduğum ve bende meşgul olduğum için ortamda tiyatroya gidelim diyende kalmayınca.. Gelin görün ki en son geçen sene gitmişim en son ne zaman tiyatroya gittiniz? Yanlış hatırlamıyorsam gittiğim en son oyun Ful Yaprakları...

Ayrıca belirtmeliyim ki devlet tiyatrolarını canı gönülden destekliyorum.. Yeri geldikçede sinemadan daha fazla tercihimdir..
Bu mesajdan alıntı yap
el_chancho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

el_chancho(29)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 31-08-2008 #5
Üniversitede gösterilen demi dumrul isimli oyuna gitmiştim en sın
Bu mesajdan alıntı yap
:::AmbrosiA::: isimli Üye şimdilik offline konumundadır

:::AmbrosiA:::(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 31-08-2008 #6
yanlış hatırlamıyorsam ilkokuldayken okulun kendi konferans salonunda bir tiyatro sergilemişti öğrenciler... bir tek onu seyretmiştim... kurtuluş savaşıyla ilgiliydi...
elim ekmek tuttuğu artık ekonomik özgürlüğümün olduğu zamanlarda da tiyatrolar bir bir kapanmaya başlamıştı... o nedenle benim tiyatro kültürüm hiç olmadı...
Bu mesajdan alıntı yap
barisk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

barisk(26)

Öğrenci (Diğer) / Tekirdağ

Alt 31-08-2008 #7
geçen sene gitmiştim : ) uyuşturucunun zararları konuluydu...
Bu mesajdan alıntı yap
erdemirs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 31-08-2008 #8
yanlış hatırlamıyorsam ilkokuldayken okulun kendi konferans salonunda bir tiyatro sergilemişti öğrenciler... bir tek onu seyretmiştim... kurtuluş savaşıyla ilgiliydi...
elim ekmek tuttuğu artık ekonomik özgürlüğümün olduğu zamanlarda da tiyatrolar bir bir kapanmaya başlamıştı... o nedenle benim tiyatro kültürüm hiç olmadı...
öyle deme yahu, buradan devlet tiyatrolarını takip etmeni öneririm. hem cidden kaliteli oyunlar var, hemde tam 6ytl indirimli 4ytl gibi fiyatlar...

tiyatro daha bir candır, insanların gerçek performanslarını izliyorsunuz ve o kadar başarılı tiyatrocularımız var ki, izlerken şaşıracağınız türden.. ayrıca devlet tiyatrolarında işlenen konularda gayet güzeldir..
Bu mesajdan alıntı yap
:::AmbrosiA::: isimli Üye şimdilik offline konumundadır

:::AmbrosiA:::(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 31-08-2008 #9
öyle deme yahu, buradan devlet tiyatrolarını takip etmeni öneririm. hem cidden kaliteli oyunlar var, hemde tam 6ytl indirimli 4ytl gibi fiyatlar...

tiyatro daha bir candır, insanların gerçek performanslarını izliyorsunuz ve o kadar başarılı tiyatrocularımız var ki, izlerken şaşıracağınız türden.. ayrıca devlet tiyatrolarında işlenen konularda gayet güzeldir..
teşekkür ederim takip etmeye çalışacağım...
Bu mesajdan alıntı yap
Özlem BAYIR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Özlem BAYIR

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 31-08-2008 #10
en son gecen sene istanbul da "küresel zamanlar" adlı oyuna gittim..mimar sinan da..harika bir oyundu..aslında sıklıkla gitmek lazım..tiyatroya her gidişimde "evet daha sık gelmeliyim" derim..ama cıktıktan sonra oyundan gidiş o gidiş..tiyatronun tadı bambaska..neyse öyle işte en son ne zaman tiyatroya gittiniz?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
gittiniz, son, tiyatroya, zaman