endistüriyel logo

Logo Tasarımları - endistüriyel logo Sponsorlu Bağlantılar 15 dk. içinde müşterinin istekleri içinde hareket ederek yaptım bu çalışmayı eksik yanlarını gördüğüm için paylaşmak istedim......

endistüriyel logo
sedat17 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedat17

Forumdan Uzaklaştırıldı

endistüriyel logo

Alt 12-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

15 dk. içinde müşterinin istekleri içinde hareket ederek yaptım bu çalışmayı eksik yanlarını gördüğüm için paylaşmak istedim...
endistüriyel logo
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 12-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
15 dk içinde logo hım endistüriyel logo Çok hızlısınız ancak görseli eklemeyi unutmuşsunuz . Lütfen forum kullanma klavuzuna göz atın...
Bu mesajdan alıntı yap
:::AmbrosiA::: isimli Üye şimdilik offline konumundadır

:::AmbrosiA:::(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-09-2008 #3
endistüriyel logo çalışma yok ki... bende görünmüyor...
Bu mesajdan alıntı yap

sedat17

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 12-09-2008 #4
ya ofistaen açıyorum konuyu bu makina hantal endistüriyel logo kopy yaptı yapıştır dedim ardından alt+s yaptım pat die açıldı kopy olmamış...
Bu mesajdan alıntı yap
baygolge42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baygolge42(32)

Grafiker / Konya

Alt 12-09-2008 #5
bence olmamıs logoda bir butunluk yok..
logodaki o amblem mi işaretmi her neyse neyi ifade ediyor,bir buyuk koymussun birde kucuk ne anlama geliyor...
birde ENDİSTRÜYEL değil ENDÜSTRİYEL olarak değiştireceksindir sanırım...
emegine saglık...
Bu mesajdan alıntı yap

sedat17

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 12-09-2008 #6
bence olmamıs logoda bir butunluk yok..
logodaki o amblem mi işaretmi her neyse neyi ifade ediyor,bir buyuk koymussun birde kucuk ne anlama geliyor...
birde ENDİSTRÜYEL değil ENDÜSTRİYEL olarak değiştireceksindir sanırım...
emegine saglık...
açıkçası benim işime geldi paydos saatinde geldi böle böle bişey istiom dedi fazladan mesai beleşe yapmak zor geldi iftar yaklaşmış daha bitirmeden çok güzel oldu dedi bende siz öyle diosanz öyledir dedim endistüriyel logo bende biliyorum çok eksik oldugunu endistüriyel logo ve çok amatörce oldu endistüriyel logo
Bu mesajdan alıntı yap
tugi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tugi

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 12-09-2008 #7
açıkçası benim işime geldi paydos saatinde geldi böle böle bişey istiom dedi fazladan mesai beleşe yapmak zor geldi iftar yaklaşmış daha bitirmeden çok güzel oldu dedi bende siz öyle diosanz öyledir dedim endistüriyel logo bende biliyorum çok eksik oldugunu endistüriyel logo ve çok amatörce oldu endistüriyel logo
sedat sen sölenecek herşeyi zaten sölemişsin
Bu mesajdan alıntı yap

sedat17

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 12-09-2008 #8
sedat sen sölenecek herşeyi zaten sölemişsin
valla bilmiyorum olanları söyledim ben eksik gördüğüm tasarımlarımı yayınlıyorum.. endistüriyel logo zevkler ve renkler tartışılmadıgı için.. endistüriyel logo
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
endistüriyel, logo