Endüstriyel Fotoğraf ve İşletme Tanıtım Fotoğrafları - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Endüstriyel Fotoğraf ve İşletme Tanıtım Fotoğrafları - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar İlan sonuçlanmıştır. mrtkrts isimli üyeden Alıntı Endüstriyel Fotoğraf ve İşletme Tanıtım Fotoğrafları Şehir: Ankara Aranan Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay İş deneyimi ve içeriği: Yaklaşık 6 senedir fotoğraf ...

mrtkrts isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mrtkrts

Hiç Biri / Ankara

Alt 14-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlan sonuçlanmıştır.
Endüstriyel Fotoğraf ve İşletme Tanıtım Fotoğrafları

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

İş deneyimi ve içeriği: Yaklaşık 6 senedir fotoğraf sanatı ile ilgileniyorum. Şu an çalıştığım firmadan önce bir lojistik firmasında çalışıyordum ve çeşitli fotoğraf işleri yapıyordum. Daha çok endüstriyel fotoğraf üzerine çalışmak istiyorum.

Şu an için tek bir firmayı referans verebilirim ancak deneme çekimleri yaparak görüşebiliriz. Bir portfolyom var bana iletişim bilgilerimden ulaşıp portfolyomu talep edebilirsiniz.

Saygılar

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Evli

Referanslar:

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 14-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Endüstriyel Fotoğraf ve İşletme Tanıtım Fotoğrafları - Türkiye GeneliEndüstriyel Fotoğraf ve İşletme Tanıtım Fotoğrafları - Türkiye GeneliEndüstriyel Fotoğraf ve İşletme Tanıtım Fotoğrafları - Türkiye GeneliEndüstriyel Fotoğraf ve İşletme Tanıtım Fotoğrafları - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

mrtkrts isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mrtkrts

Hiç Biri / Ankara

Alt 10-12-2013 #3
İlan sonuçlanmıştır.