Engellileler ile ilgili afiş çalışması

Deneme Çalışmalar - Engellileler ile ilgili afiş çalışması Sponsorlu Bağlantılar Okuldan 35*50 kağıda afiş çalışması yapın dediler bnm aklıma ps'den yapmak geldi ve ortaya bölye birşey çıktı. Değerli yorumlarınızı bekliyorum. Alt ve üst kısımlar çok boş kaldı oralara ...

huseyin67 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

huseyin67

Öğrenci (Diğer) / Zonguldak

Alt 10-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Okuldan 35*50 kağıda afiş çalışması yapın dediler bnm aklıma ps'den yapmak geldi ve ortaya bölye birşey çıktı. Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Alt ve üst kısımlar çok boş kaldı oralara bir öneriniz var mı?

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 10-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çok boş kalmış tamamıyla bir de ünlem içindeki yazıların engellilerle bağlantısı kuramadım mesal nevroz, o'neill...

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap

huseyin67

Alt 10-04-2010 #3
bunu yapmamın sebebi eğitim psikolojisi dersi. akıl ve ruh hastalıkları orda yazanlar ruh hastalığı çeşitleri ve alttaki isimlerde bu tür hastalıkları geçiren ünlüler Engellileler ile ilgili afiş çalışması boş kalan kısma ne yapabilirim acaba bu konuda fikriniz varmı?
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 10-04-2010 #4
Ama akıl ve ruh hastaları engelli mi pek bir bağlantı kuramadım yani tekerlekli sandelye ile ruh hastalığı ne gibi bir bağlantısı var? Belki algılamamda bi sorun var bilmiyorum. Engellileler ile ilgili afiş çalışması

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap

huseyin67

Alt 10-04-2010 #5
valla kitapta ruh hastalıkları bölümünde bu söz yazıyordu bende ordan bağlantı kurdum Engellileler ile ilgili afiş çalışması ama haklı olabilirisiniz =)
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 10-04-2010 #6
valla kitapta ruh hastalıkları bölümünde bu söz yazıyordu bende ordan bağlantı kurdum Engellileler ile ilgili afiş çalışması ama haklı olabilirisiniz =)
Bu yeni hali biraz değişiklik ve görsel ekledim lütfen değerli yorumlarınızı esirgemeyiniz.
Flood yapan üye:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood (arka arkaya aynı içerikli veya farklı içerikli mesajın aynı kullanıcı tarafından foruma gönderilmesi ) olduğu için yasaktır! Aklınıza sonradan bir şey gelirse, yanlış yazdığınız bir şeyi ya da yanlış grafikleri mesaj içeriğinden düzenlemek için mesajınızın altında cevap yoksa mesajınızda ki Engellileler ile ilgili afiş çalışması butonuna tıklayarak ekleme yapınız. Düzenleme işlemi belirli bir zaman sonra gerçekleştirilemeyeceğinden düzenleme butonu aktif olma özelliğini kaybedecektir. Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklaştırılır...
Bu mesajdan alıntı yap

huseyin67

Alt 10-04-2010 #7
yaklaşık bir saat sonra farklı bir mesaj yazmanın flood olduğunu bilmiyordum o yüzden yeni çalışmam silinmiş

ayrıca forumda bir saatten sonra düzeltme hakkıda kalkıyor!

------------------------------------------------------------------------------
Bu yeni hali biraz değişiklik ve görsel ekledim lütfen değerli yorumlarınızı esirgemeyiniz.

Bu mesajdan alıntı yap
graphblues isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphblues(31)

Hiç Biri / Antalya

Alt 10-04-2010 #8
engellinin ruh hastalık değil o ayrı bi konu mesela hayatında istediğini gibi yapmayı engelleniyor mesela benim işitme engelliyim duymak istersem bile duymuyorum engelli deniyor bunu gibi yürümeyi engelliyse bile yürümüyor sadece yürüme değil görme, zihnisel, benedsel, işitme engelleri vs vs engel zinciri kırmak ilgili afişi yapabilirsin kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

huseyin67

Alt 10-04-2010 #9
engellinin ruh hastalık değil o ayrı bi konu mesela hayatında istediğini gibi yapmayı engelleniyor mesela benim işitme engelliyim duymak istersem bile duymuyorum engelli deniyor bunu gibi yürümeyi engelliyse bile yürümüyor sadece yürüme değil görme, zihnisel, benedsel, işitme engelleri vs vs engel zinciri kırmak ilgili afişi yapabilirsin kolay gelsin
tam anlamadım ne demek istediinizi :S
Bu mesajdan alıntı yap