Engellilere Destek Merkezi Afiş Çalışmam

Afiş Tasarımı - Engellilere Destek Merkezi Afiş Çalışmam Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar merhaba. Çalışma 70x100 olarak çalışıldı. Uygulanan oturma bankı tamamen tarafımca düşünülüp 3d çalışma yapılarak uygulanmıştır. afişin sloganı da bana aittir. Engelsiz yaşama destek merkezi adında bir kuruma ...

omerh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

omerh(37)

Grafiker / Kocaeli

Alt 15-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba. Çalışma 70x100 olarak çalışıldı. Uygulanan oturma bankı tamamen tarafımca düşünülüp 3d çalışma yapılarak uygulanmıştır. afişin sloganı da bana aittir. Engelsiz yaşama destek merkezi adında bir kuruma bağlı olarak hizmet veren yerin tanıtımı yapılmıştır.

Eleştirilerinizi beklerim...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 15-12-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Güzel bir çalışma olmuş elinize sağlık.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 15-12-2011 #3
Aslına bakarsan sadece 3D görselini kullanman yeterliydi. (slogan + görsel + belediye logosu sıralaması ile) alttaki broşür tadındaki ek gereksiz.

Tebrik ediyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

omerh(37)

Grafiker / Kocaeli

Alt 15-12-2011 #4
güzel bir çalışma olmuş elinize sağlık.
aslına bakarsan sadece 3d görselini kullanman yeterliydi. (slogan + görsel + belediye logosu sıralaması ile) alttaki broşür tadındaki ek gereksiz.

Tebrik ediyorum.
yorum için teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap

omerh(37)

Grafiker / Kocaeli

Alt 15-12-2011 #5
Aslına bakarsan sadece 3D görselini kullanman yeterliydi. (slogan + görsel + belediye logosu sıralaması ile) alttaki broşür tadındaki ek gereksiz.

Tebrik ediyorum.
Aslında söylediklerinde bir afiş için çok haklısın. Fakat afişi tamemen broşür tadında istedikleri için bu şekilde çalıştım. iç mekanda sunum yaparak kullanıldı afiş.

Yorum için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap

omerh(37)

Grafiker / Kocaeli

Alt 18-12-2011 #6
102 kişi bakmış 2 yorum var sadece Engellilere Destek Merkezi Afiş Çalışmam(
Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-12-2011 #7
Gayet başarılı ama alt kısımdaki (afiş için) gereksiz kalabalık konusunda creedwar'a katılıyorum.
Müşteri işin tadını iyice kaçırdı zaten, biz neden bukadar eğitim aldık anlamış değilim.. Neyse konu uzar..

Tebrikler..
Bu mesajdan alıntı yap

omerh(37)

Grafiker / Kocaeli

Alt 18-12-2011 #8
Gayet başarılı ama alt kısımdaki (afiş için) gereksiz kalabalık konusunda creedwar'a katılıyorum.
Müşteri işin tadını iyice kaçırdı zaten, biz neden bukadar eğitim aldık anlamış değilim.. Neyse konu uzar..

Tebrikler..
velinimet daima haklıdır derler ya Engellilere Destek Merkezi Afiş Çalışmam) doğru söylüyon ama elden ne gelir.. yorum için sağol
Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-12-2011 #9
velinimet daima haklıdır derler ya Engellilere Destek Merkezi Afiş Çalışmam) doğru söylüyon ama elden ne gelir.. yorum için sağol
Veliniğmet olduğu kesin lakin haklı olduğu konusunda hemfikir değiliz. Müşteri gelir isteğini belirtir hangi mecraya uygunsa çalışma ona göre hazırlanır, afişse afiş, katalogsa katalog, el ilanıysa el ilanı, bukadar ve bununda açıklamasıda müşteriye yapılmalı, bilsin, öğrensin...

Bana ordan yap bi karışık demedikleri kaldı o da yakındır :smile:
Hazır olun millet :wink:
Bu mesajdan alıntı yap
filoooooozof isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filoooooozof

Öğrenci (Grafik) / Elazığ

Alt 19-12-2011 #10
bence çok güzel olmuş
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları