ENŞAH Enerji ve Mühendislik Kartvizit Çalışması

Deneme Çalışmalar - ENŞAH Enerji ve Mühendislik Kartvizit Çalışması ...

nisamz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nisamz

Grafiker / Denizli

Alt 16-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ENŞAH Enerji ve Mühendislik Kartvizit ÇalışmasıENŞAH Enerji ve Mühendislik Kartvizit Çalışması

ben basit kartvisit sevmiyorum ne kadar şık olursa o kadar iyi bence
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 19-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

ben basit kartvisit sevmiyorum ne kadar şık olursa o kadar iyi bence
1-) Şıklıktan kastınız bol renk bol efect bol resim anladığım kadarıyla, peki sizin yorumunuza göre sade ama şık bi tasarım olamaz mı?

2-) "Ş" harfinin fontu neden farklı ve çirkin.. çünkü ingilizce desteklemiyor seçtiğiniz karakter o yüzden, ama Şık olsun diyorsuzun!..

3-) Telefon kısımlarını yazarken en ufak bir mizampaj/düzen yapmamışsınız ne altalta gelmelerine ne iki noktadan sonra boşluk bırakmalara dikkat etmemişsiniz ama Şık olsun diyorsunuz!...

4-) Logo bariz çalıntı hemde iki kere anlaşılıyor.. Zaten meşhur bir fotograf arşivi sitesinin logosu hemde resim olarak koyduğunuzdan yani çizmeye üşendiğinizden zemin ile birleşmemiş kare bariz gözükyor..

Bence Şıklık anlayışınızı değiştirip emek veren arkdaşların çalışmalarına göz atın...
Bu mesajdan alıntı yap
dreamsantana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 19-12-2009 #3
Dağ fare doğurdu derler ya aynen o misal olmuş sizin çalışmanız. Bütün eksiklikler hatta benim göremeyeceğim veya dikkat edemeyeceğim kadar detaylı bir şekilde Onur arkadaşımız tarafından ifade edilmiş. Bırakın sizin çalışmanızın gösterişli mi yoksa gösterişsiz mi olduğuna başkası karar versin siz değil.
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 19-12-2009 #4
Sadece Ş harfi değil fonttan ayrı olan
Kullanılan font Türkçe destekli olmadığı için İ harfleri de farklı olmuş.
Bu mesajdan alıntı yap
dombalak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dombalak

Grafiker / Ankara

Alt 19-12-2009 #5
ilk tasarımda kullandığınız görselin tasarımcısının aramızda olduğunu biliyormusunuz
Bu mesajdan alıntı yap