Enteresan bir fotoğrafçı; Pierre Beteille

Fotoğraf Sanatçıları - Enteresan bir fotoğrafçı; Pierre Beteille Sponsorlu Bağlantılar İlginç bir fotoğrafçı... Aynı zamanda çektiği fotoğraflara manipulasyon da yapıyor.. Web Masterlıkta yapıyor.. Ve İllüstratör de ... Maymun adam diyor kendine.. Bence haklı da Neden mi? Buyrun.....

yorgunella isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yorgunella

Grafiker / İstanbul

Alt 20-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlginç bir fotoğrafçı... Aynı zamanda çektiği fotoğraflara manipulasyon da yapıyor.. Web Masterlıkta yapıyor.. Ve İllüstratör de ... Maymun adam diyor kendine.. Bence haklı da Enteresan bir fotoğrafçı; Pierre Beteille Neden mi? Buyrun..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İlginç biri gerçekten..Bu sondaki 2 taneyi görmüştüm daha önce bir yerde..Teşekkurler..
Bu mesajdan alıntı yap

yorgunella

Grafiker / İstanbul

Alt 20-02-2009 #3
İlginç biri gerçekten..Bu sondaki 2 taneyi görmüştüm daha önce bir yerde..Teşekkurler..
Rica ederim ben en çok sondan 4. ve 5.yi beğendim :angel:
Bu mesajdan alıntı yap
mac_ist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mac_ist(43)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-02-2009 #4
Konu seçiminiz için çok teşekkürler. Tam olarak benim tarzım bir adam bulmuşsunuz. Hem fotoğraf çekecek, hem bunları manipulasyon yapacak. Hatta çalışmalarda kendini resmedecek. Helal olsun...

İzninizle konunuzu diğer üyesi olduğum forumlarda kullanmak üzere alıntı yapıyorum...
Bu mesajdan alıntı yap

yorgunella

Grafiker / İstanbul

Alt 20-02-2009 #5
Konu seçiminiz için çok teşekkürler. Tam olarak benim tarzım bir adam bulmuşsunuz. Hem fotoğraf çekecek, hem bunları manipulasyon yapacak. Hatta çalışmalarda kendini resmedecek. Helal olsun...

İzninizle konunuzu diğer üyesi olduğum forumlarda kullanmak üzere alıntı yapıyorum...
Rica ederim beğenmenize sevindim Enteresan bir fotoğrafçı; Pierre Beteille
Avatarınızdan da tarzınızın benzediği belli oluyor Enteresan bir fotoğrafçı; Pierre Beteille
Ama forumdan alıntı yapma konusuna açıkçası benim izin vermem yeterlimi bilmiyorum.. isterseniz bir yöneticiye danışın :S
çünkü en alttaki forum açıklama kısmında şöyle yazıyor;

"Copyright © 2007-2009 Enteresan bir fotoğrafçı; Pierre Beteille konusundaki tüm mesajlar Grafikerler.net üyeleri tarafından yazılmıştır. Bu konudaki tüm mesajlar Enteresan bir fotoğrafçı; Pierre Beteille ile alakalı mesajlardır. Yazılanların hepsi gerçek olmayabilir ve sadece grafikerler.net üyelerini ilgilendirir. Grafikerler.net üyelerinin birinci dereceden el emeği göz nuru olup sitemize ait yazılardır. İzinsiz kullanılması yasaktır. "

bir sorun isterseniz Enteresan bir fotoğrafçı; Pierre Beteille
Bu mesajdan alıntı yap
mac_ist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mac_ist(43)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-02-2009 #6
Rica ederim beğenmenize sevindim Enteresan bir fotoğrafçı; Pierre Beteille
Avatarınızdan da tarzınızın benzediği belli oluyor Enteresan bir fotoğrafçı; Pierre Beteille
Ama forumdan alıntı yapma konusuna açıkçası benim izin vermem yeterlimi bilmiyorum.. isterseniz bir yöneticiye danışın :S
çünkü en alttaki forum açıklama kısmında şöyle yazıyor;

"Copyright © 2007-2009 Enteresan bir fotoğrafçı; Pierre Beteille konusundaki tüm mesajlar Grafikerler.net üyeleri tarafından yazılmıştır. Bu konudaki tüm mesajlar Enteresan bir fotoğrafçı; Pierre Beteille ile alakalı mesajlardır. Yazılanların hepsi gerçek olmayabilir ve sadece grafikerler.net üyelerini ilgilendirir. Grafikerler.net üyelerinin birinci dereceden el emeği göz nuru olup sitemize ait yazılardır. İzinsiz kullanılması yasaktır. "

bir sorun isterseniz Enteresan bir fotoğrafçı; Pierre Beteille
İyiniyetiniz ve yönlendirmeniz için teşekkürler. Şahsi bir çalışma olmadığını düşünerek iyi niyetli bir tutumla bir forumda yayınladım. Umarım sonradan başımız ağrımaz. Bu konuda yöretimin affına sığınarak itiraf ediyorum;

- Evet kullandım. Ama masumum... Enteresan bir fotoğrafçı; Pierre Beteille
Bu mesajdan alıntı yap

yorgunella

Grafiker / İstanbul

Alt 20-02-2009 #7
İyiniyetiniz ve yönlendirmeniz için teşekkürler. Şahsi bir çalışma olmadığını düşünerek iyi niyetli bir tutumla bir forumda yayınladım. Umarım sonradan başımız ağrımaz. Bu konuda yöretimin affına sığınarak itiraf ediyorum;

- Evet kullandım. Ama masumum... Enteresan bir fotoğrafçı; Pierre Beteille
O zaman hayırlı olsun mu demek gerekir Enteresan bir fotoğrafçı; Pierre Beteille güle güle kullanın Enteresan bir fotoğrafçı; Pierre Beteille
Bu mesajdan alıntı yap
MiRaY GÜÇLÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MiRaY GÜÇLÜ(29)

Grafiker / İzmir

Alt 27-02-2009 #8
güzel paylaşım gerçekten emeginize saglık..
o kadına bittim sinirli yüz ifadesine acaba bende sinirili olunca böle mi oluyorum:S
tekrar teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Özlem BAYIR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Özlem BAYIR

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 27-02-2009 #9
ilginç adam vesselam..sağol paylaşımın için..

nedense en cok yumurtalar ürkünç geldi.. :worried:
ürkerim ben öyle şeylerden..çaki gibi :worried:
Bu mesajdan alıntı yap

yorgunella

Grafiker / İstanbul

Alt 27-02-2009 #10
güzel paylaşım gerçekten emeginize saglık..
o kadına bittim sinirli yüz ifadesine acaba bende sinirili olunca böle mi oluyorum:S
tekrar teşekkürler...
Rica ederim Enteresan bir fotoğrafçı; Pierre Beteille burada fotoğrafçımızın gerçekten başarılı olduğunu anlıyoruz :giggle: çünkü o bir kadır değil Pierre Beteille'ın a kendisi Enteresan bir fotoğrafçı; Pierre Beteille

ilginç adam vesselam..sağol paylaşımın için..

nedense en cok yumurtalar ürkünç geldi.. :worried:
ürkerim ben öyle şeylerden..çaki gibi :worried:
Rica ederim. Benimde çok hoşuma gider bu tür zeka harikalıkları Enteresan bir fotoğrafçı; Pierre Beteille korkmamak gerek. Hayal kurmak güzel birşey Enteresan bir fotoğrafçı; Pierre Beteille
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları