EOS-2 EOS-3 WİLCOM ES65 2006 sorunlarınız

Nakış Programları - EOS-2 EOS-3 WİLCOM ES65 2006 sorunlarınız ...

designerst83 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

designerst83

Desinatör / Bursa

Alt 01-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

EOS-2 EOS-3 WİLCOM ES65 2006 nakış programları ile ilgili yardım isteyen arkadaşlarla bilgi ve tecrübelerimi paylaşabilirim...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

feride erten isimli Üye şimdilik offline konumundadır

feride erten

Desinatör

Alt 04-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ben accurate 4 nakış programını kullanıyorum.. farklı programlar öğrenip kendimi biraz daha geliştirmek istedim... eos2 programını yükledim ama çok karışıl geldi... belli bir kotadan sonra yakınlaşmıyor... desen yaparken çok karışık ve hatları kıvrımlı veremiyorum... istediğim gibi desen üzerinde oynama yapamıyorum... senelerdir nakış yapan biriyim ama sanki ilk defa bir desen yapıyormuş gibi oldu... accuaret 4'ü ve eos2'yi birlikte kullanan varsa bana yardımcı olabilirmi... acemiliktenmi yoksa programdanmı desenlerde zorluk çekiyorum acaba???
Bu mesajdan alıntı yap
kerso isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kerso(26)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-11-2008 #3
slm desingerst83 kardeşim hoşgeldin, fakat senden bi isteğim, böyle ayrı konu açmaman, çünkü sorunların çözülmesi için zaten her porgram için birer konu var, orda sorulan sorulara herkes cevap yazabilir EOS-2 EOS-3 WİLCOM ES65 2006 sorunlarınız herkes böyle ayrı konu açarsa çok karıısk bi durum olur.
Bu mesajdan alıntı yap

designerst83

Desinatör / Bursa

Alt 07-11-2008 #4
ben accurate 4 nakış programını kullanıyorum.. farklı programlar öğrenip kendimi biraz daha geliştirmek istedim... eos2 programını yükledim ama çok karışıl geldi... belli bir kotadan sonra yakınlaşmıyor... desen yaparken çok karışık ve hatları kıvrımlı veremiyorum... istediğim gibi desen üzerinde oynama yapamıyorum... senelerdir nakış yapan biriyim ama sanki ilk defa bir desen yapıyormuş gibi oldu... accuaret 4'ü ve eos2'yi birlikte kullanan varsa bana yardımcı olabilirmi... acemiliktenmi yoksa programdanmı desenlerde zorluk çekiyorum acaba???

accurate programı hakkında şahsen bilgiye sahip değilim. Gördüğüm kadarıyla da bana ters gelen bir program. Kullanan arkadaşlarım var tabi onlara göre güzel bir program. EOS-2 desen yapmak için pratik sayılabilecek kullanışlı bir program fakat desen düzenleme konusunda eğer kendinize ait yollar üretemezseniz düzenleme yapmak tam bir işkenceye dönüşür... Tavsiyem WİLCOM 2006 programını kullanmanız.. ben uzun yıllar compucon ve EOS versiyonlarını kullandım son bir senedir WİLCOM kullanıyorum ve oldukça memnunum... Ayrıca desenlerde zorluk çekmeniz bence %80 programla ilgilidir.. WILCOM da desen ve düzenleme yapmak oldukça kolay ve eğlenceli hale dönüşebilir.. Başarılar...:smile:
Bu mesajdan alıntı yap

designerst83

Desinatör / Bursa

Alt 07-11-2008 #5
slm desingerst83 kardeşim hoşgeldin, fakat senden bi isteğim, böyle ayrı konu açmaman, çünkü sorunların çözülmesi için zaten her porgram için birer konu var, orda sorulan sorulara herkes cevap yazabilir EOS-2 EOS-3 WİLCOM ES65 2006 sorunlarınız herkes böyle ayrı konu açarsa çok karıısk bi durum olur.
eleştirin için teşekkür ederim arkadaşım... Hoşbulduk.. Konuları ayrı ayrı gördüm fakat bu şekilde bir araya toplayınca daha faydalı olabileceğimi düşündüm.. Sanırım çok yanlış bir düşünce değil :wink:
Bu mesajdan alıntı yap

kerso(26)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-05-2010 #6
tmm katıldım gitti EOS-2 EOS-3 WİLCOM ES65 2006 sorunlarınız
Bu mesajdan alıntı yap
CİMAYLA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CİMAYLA

Desinatör / İstanbul

Alt 21-05-2010 #7
Bir bilen varsa sölesin
wilcom acemisiyim EOS-2 EOS-3 WİLCOM ES65 2006 sorunlarınız
acil çözüme ihtiyacım var
pogramım ölçüleri inç olarak görüyor
bir türlü milimetre yapamadım
acep program içindenmi ayarlanıyor
yoksa program kurulurkenmi
nasıl düzeltcem ben bunu
inçten anlamam
desenin büyüklüğünü ayarlayamıyorum
ben işten atılmadan bi çare lütfeen EOS-2 EOS-3 WİLCOM ES65 2006 sorunlarınız
Bu mesajdan alıntı yap

kerso(26)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-06-2010 #8
Merhaba Cimayla,
bilgisayarımda wilcom yüklü olmadığı için tam olarak tarif edemeyeceğim fakat, ayarlarda mutlaka olması lazım, prefences, options benzeri bir sey olmalı.. tools veya edit menusu altında olabilir..
Bu mesajdan alıntı yap
CİMAYLA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CİMAYLA

Desinatör / İstanbul

Ilginiz için teşekkürler

Alt 17-06-2010 #9
Sn. Kerso dediğiniz gibi araştırdım bana bir sonuç vermedi her iki menüyüde tam liste baştan sona denedim bana benim anlayacağım dilden yazabilirseniz mutlu olurum ilgilendiğiniz için teşekkür edrim.
Bu mesajdan alıntı yap

kerso(26)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-09-2010 #10
merhaba ,
ancak turkiyeye dondugumde bakabilirim, eger acilse bana logmein veya teamviewer dan baglanti id sifresi verin girip gostereyim,, pm atarsaniz sevinirim,,
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
2006, eos2, eos3, es65, sorunlarınız, wİlcom