Eos 3 te Sihirli Çubuk ile Resimi 10 sn 'de Kaliteli işlenebilir Desen Haline Getirme

Eos 3 - Eos 3 te Sihirli Çubuk ile Resimi 10 sn 'de Kaliteli işlenebilir Desen Haline Getirme ...

Eos 3 te Sihirli Çubuk ile Resimi 10 sn 'de Kaliteli işlenebilir Desen Haline Getirme
kerso isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kerso(26)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaslar, bu konuda, bir çoğunuzun aklına takılan, resmi desene cevirme, denilen olayı açıklayacağım,

1. Eos 3'ü Açtık, Henüz Herhangi Bir İşlem Yapmadık.

2. Resim Sekmesinden, Resim Aç'a Basın.

3. Buradan Desenini Yapmak İstediğimiz Resmi Seçiyoruz, Ben Bu Resmi Coreldrawdan Export Ettim O Yüzden Çok Kaliteli, Bu Deseninizin Kalitesi Açısından Önemli. (Bmp olduguna Aldanmayın İstersenzi Cdr olarakda Atabilirsiniz, Değişen bir fark yok)

4. Şu Anda Resmimizi Açtık. Biraz Silik Durması, Resime Uygun Ölçekten Bakamızdan Kaynaklanıyor, Resmimiz Oldukça Kaliteli

5. Resime Zoom Yaptım, Gördüğünüz Gibi Oldukça Net..

6. Aşağıda Görmüş Olduğunuz Sihirli Çubuğa Basın,(kırmızı yuvalarğın okunu takip edince tam orada) Eos 3 te Sihirli Çubuk ile Resimi 10 sn 'de Kaliteli işlenebilir Desen Haline Getirme)

7. Gördüğünüz Gibi Sihirli Çubuğa bastım, Ayarlarınızın Benimki Gibi yani Kırmızıyla Uzun Bir Çizgi Çizdiğim Yerdeki Gibi Olmasında Fayda Var. Ayarlarda Sorun yok ise, 1. TIK. Yazdıgım yer gibi Desenin İçindeki Boş Bir Yere Tıklayın

8. İşte Resim Kusursuz Bir Şekilde Punçlandı.

9. Bu da Resmin Ekrana Sığdırılmış Hali,

10. Benim Yapmak İstediğim Desen Dikişti, Bu yüzden: Resimdeki "Normal Dolgu" Yazan Yeri "Dikiş" Yapıyorum.

11. Evet Şu Anda Resmimiz İşlenebilir bir Nakış Deseni Haline Geldi.Aşağıdaki Resimlerde 3D ve 3D olmayan Halleri Var, İyice Bakın, Kusursuz Bir Desen...

3D hali :
Normal :

3D hali :
Normal :

Arkadaşlar Bunu Hazırlamamdaki Diğer bir Sebep İse; Sizler Her Resmi Nakışa Çevirebilceğinizi Sanıyorusunuz. Ama Sadece Kaliteli Resimler Nakışa Çevrilebiliyor, Umarım konu Anlaşılmıştır.

Bilgi : Eos3(2005), Tajima x2(200Eos 3 te Sihirli Çubuk ile Resimi 10 sn 'de Kaliteli işlenebilir Desen Haline Getirme Pulseden Sonra En gelişmiş Yapay Zekaya Sahip Nakış Programı, (Wilcom'un es 2006 versiyonundan daha ZekiEos 3 te Sihirli Çubuk ile Resimi 10 sn 'de Kaliteli işlenebilir Desen Haline Getirme)

Bu Anlatım kerso Tarafından Hazırlanmıstır, Değiştirilmesi Yasaktır. Herhangi Bir Oynama Yapılmadıgı Sürece Dağıtımı Serbesttir, Dağıtın Eşe DostaEos 3 te Sihirli Çubuk ile Resimi 10 sn 'de Kaliteli işlenebilir Desen Haline GetirmeEos 3 te Sihirli Çubuk ile Resimi 10 sn 'de Kaliteli işlenebilir Desen Haline GetirmeEos 3 te Sihirli Çubuk ile Resimi 10 sn 'de Kaliteli işlenebilir Desen Haline Getirme heheheeeEos 3 te Sihirli Çubuk ile Resimi 10 sn 'de Kaliteli işlenebilir Desen Haline Getirme
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 03-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çok güzel helal olsun kardeşim
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 27-11-2008 #3
Teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
BlueBeach isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BlueBeach

Grafiker / Bursa

Alt 25-03-2009 #4
resim yok ki :S
Bu mesajdan alıntı yap
can1855 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

can1855

Desinatör / İzmir

Alt 29-04-2009 #5
resımler nerde
Bu mesajdan alıntı yap
kobra_tr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kobra_tr

Öğrenci (Grafik) / Adana

Alt 03-06-2009 #6
resimler ölmüş
Bu mesajdan alıntı yap

kerso(26)

Grafiker / İstanbul

Alt 15-06-2009 #7
hadi ya bende farkettim şimdi linkler ölmüşEos 3 te Sihirli Çubuk ile Resimi 10 sn 'de Kaliteli işlenebilir Desen Haline Getirme telaşlanmayın en kısa zamanda yenilerim, yetkimde yokki hemen düzelteyimEos 3 te Sihirli Çubuk ile Resimi 10 sn 'de Kaliteli işlenebilir Desen Haline Getirme
Bu mesajdan alıntı yap
baybert isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baybert

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Alt 19-06-2009 #8
Kardeş resimli anlatımı yenileyebilir misin.Şimdiden teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
cihan44 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cihan44

Ressam / Malatya

Alt 27-06-2009 #9
kardeşim şu linki yenilesen resimleri görsek minnettar kalırız
Bu mesajdan alıntı yap

kerso(26)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-07-2009 #10
arkadaslar resimleri ben bulurum size ama editleme yapamıyorum mesajımda. adminle bi konusayım yetki vermesede resimleri ona vereim o yenilesin.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
çubuk, desen, eos, getirme, haline, ile, islenebilir, işlenebilir, kaliteli, resimi, sihirli