eps, cdr ,ai yardım edermısiniz ?

Vektörel - eps, cdr ,ai yardım edermısiniz ? Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar eps , cdr , ai formatındaki çizimerimi corel veya başka bi çizim programı olamadan görme ihtimali varmı varsa yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkürler......

özgürygt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgürygt

Grafiker / İstanbul

Alt 11-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar eps , cdr , ai formatındaki çizimerimi corel veya başka bi çizim programı olamadan görme ihtimali varmı varsa yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ferox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ferox

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 11-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ilk önerim ,Adobe Bridge Kullanmalısınız.
ikinci önerim eğer pc kullanıcısı iseniz pc için Aİ.EPS.PSD dosyalarını program olmadan önizleme yapmak için eklenti mevcut (xp) ortamından çalışıyor diğer işletim sistemlerinde denemedim
eğer mac kullanıcısı iseniz Aİ.EPS.PSD gibi formatları zaten önizleme yapılabilir.

Corel kullanmadığım için Cdr uzantılısı dosyalar hakkında hiç araştırmadım
belki vardır bir çözümü

evet varmış gerçekten ST Thumbnails Explorer bu program tam çözüm galiba

Bu mesajdan alıntı yap
özgürygt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgürygt

Grafiker / İstanbul

Alt 11-06-2011 #3
saolun ben o programa bi bakayım
Bu mesajdan alıntı yap
Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

ST Thumbnails Explorer ile ön izleme

Alt 11-06-2011 #4
Arkadaşlar eps , cdr , ai formatındaki çizimerimi corel veya başka bi çizim programı olamadan görme ihtimali varmı varsa yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkürler...
corel draw 'ın desteklediği bir çok formatın yüksek kalitede öngörüntülerini sorunsuz vede pırıl pırıl gösteren bir eklenti. ST Thumbnails Explorer Corel Engine kullanarak corel motoruyla dll. filtre görüntüsünden 600 x 600 piksel önizleme sağlıyor...
X3-X4-X5 sürümlerindeki cdr. cmx. cdt. pat. ccx. clk. ai. ait. fh7. ft8. cpt. des. csl. dsf. drw. ds4. wpg. cpx. cdx. cgm. nap. ppf. fpx. dwg. plt. hgl. fmv. .....vb.....vs.... corel ‘in tanıdığı tüm formatlarda ki dosyalar sistemde yüklü ise bu listedeki tüm formatları önizlemeli görebilirsiniz!
yukarıda adı geçen siteden bu basit eklentiyi sisteminize kurarak daha keyifli bir önizleme gerçekleştirebilirsiniz....
eğer buda işinizi çözmezse ;
Anasayfasi: http://www.xnview.com/

Download: http://www.downloadmix.de/download/d...98-final/3550/

en kesin çözüm olarak bunu da öneriyorum....

faydalı olması dileğiyle !

daha fazla bilgi için:Corel Draw Versiyonlarında Cdr. Önizleme Sorunu ve Çözüm Önerileri
Bu mesajdan alıntı yap