eps dosyasını illustarotrde açamıyorum

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - eps dosyasını illustarotrde açamıyorum ...

change isimli Üye şimdilik offline konumundadır

change

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 29-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

vektörel bir eps veya ai dosyasını illustratorda açtığımda resim olarak görünüyor neden çok acil yardım istediğim deseni alamıyorum içinden eps dosyasını illustarotrde açamıyorum(
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ferox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ferox

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 29-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
vektörel bir eps veya ai dosyasını illustratorda açtığımda resim olarak görünüyor neden çok acil yardım istediğim deseni alamıyorum içinden eps dosyasını illustarotrde açamıyorum(
boş bir sayfa açıp import edin ve embed yapmayı deneyin.
Bu mesajdan alıntı yap
Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 29-02-2012 #3
EPS bir dosya uzantısıdır ve birçok programda export veya save as seçenekleri ile oluşturulabilir. Aynı zamanda yine birçok programda vektörel veya görsel olarak da EPS yapılabilir. Mesela Photoshopta EPS kaydedilmiş bir dökümanı vektörel bir programda vektörel olarak açmanız mümkün değildir. Elinizdeki döküman yüksek ihtimalle bu şekilde oluşturulmuştur. Vektörel olarak açamazsınız.
Bu mesajdan alıntı yap
change isimli Üye şimdilik offline konumundadır

change

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 29-02-2012 #4
ferox teşekkürler boş bir sayfada açtım ancak embed yerine edit yaptım grupları bozabildim bu şekilde teşekkürederim yardımlarınız için
Bu mesajdan alıntı yap