eps sorunu

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - eps sorunu Sponsorlu Bağlantılar merhaba arkadaşlar; elimde bir vektör var corel x5 kullanıyorum aç diyorum import as editable diyor text or cuvews diyor her hangi birisini seçtiğimde hata veriyor kapanıyor yada diğer ...

eps sorunu
veliaht41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

veliaht41

Hiç Biri / Bursa

eps sorunu

Alt 01-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar;

elimde bir vektör var corel x5 kullanıyorum aç diyorum import as editable diyor text or cuvews diyor her hangi birisini seçtiğimde hata veriyor kapanıyor yada diğer seçeneği seçiyorum çok berbat bir şekilde açıyor hiç bir şey belli olmuyor bu eps vektörleri nasıl açarım yardımcı olurmusunuz? ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.selamlar saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kasapcarlos isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasapcarlos

Grafiker / İstanbul

Alt 01-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ghost Scprit eklentisi sorununuzu çözecektir.
http://corelturk.blogspot.com/2010/0...ps-ve-pdf.html
Bu mesajdan alıntı yap
Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 01-05-2011 #3
merhaba arkadaşlar;

elimde bir vektör var corel x5 kullanıyorum aç diyorum import as editable diyor text or cuvews diyor her hangi birisini seçtiğimde hata veriyor kapanıyor yada diğer seçeneği seçiyorum çok berbat bir şekilde açıyor hiç bir şey belli olmuyor bu eps vektörleri nasıl açarım yardımcı olurmusunuz? ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.selamlar saygılar...
Corel Draw Programsal Sorunlar ve Çözüm Adımları / 1

yukarıda sizin sorununuza cevap olacak çözümü daha önce konu olarak anlatmıştım...

faydalı olması dileğiyle.......
Bu mesajdan alıntı yap