eps uzantılı dosyaları import ederken ya da açarken, corel tıkanıyor

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - eps uzantılı dosyaları import ederken ya da açarken, corel tıkanıyor ...

ertares isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ertares

Grafiker / Ankara

Alt 25-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba,
Benim ufak bir sorunum var. Sitemizden ya da başka bir siteden de indirsem fark etmiyor, .eps uzantılı dosyaları import ederken ya da açarken, corel tıkanıyor. Bu neden oluyor acaba. Bazen oluyor bazen de olmuyor, anlamış değilim, çıldıracağım. Mesela çok hoş zeminler ya da başka bişi download edecem diyelim, düşünüyorum acaba import edebilicekmiyim diye.

Bu sizde de oluyor mu? Mesela aklıma bilgisayarın donanımı geliyor, ama oda imkansız gibi, çünkü AMD 5600 anakart, 3 GB Ram ve 1 GB da ekran kartı var.

Bunun bir ayarı ya da başka bir imkanı varmı? Ne olur yardım edin kafayı yemek üzereyim. eps uzantılı dosyaları import ederken ya da açarken, corel tıkanıyor eps uzantılı dosyaları import ederken ya da açarken, corel tıkanıyor
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Baymeve isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Baymeve

Grafiker / Manisa

Alt 30-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ayni sorun bendede olusuyor bazen

benim pc 4 cekirdek

onula ilgii yok

sadece eps nin kaydedilmesi ile ilgili eski versionlarda kaydedilenleri acmiyor
Bu mesajdan alıntı yap
K.Çakır isimli Üye şimdilik offline konumundadır

K.Çakır

Hiç Biri / İzmir

Alt 30-01-2010 #3
CorelDRAW'ın hangi sürümünü kullandığınıza göre değişebilir. EPS, PS, PRN dosyalarını CorelDRAW'da açmaya çalıştığınızda ya da import ettiğinizde PSI kullanılır. PostScript import filtresi aslına bakarsanız pek de güncel sayılmaz. Bunun yerine PDF filtresini kullanma kdaha iyi netice verecektir. Impoert edemediğiniz EPS dosyalarını PDF'e çevirip PDF'i import etmeyi deneyin.
Bu mesajdan alıntı yap