epson dx5 kafa çin malı makinalar...

Dijital makineler - epson dx5 kafa çin malı makinalar... ...

mamies26 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mamies26

Grafiker / Eskişehir

Alt 20-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

çin malı epson dx5 kafalı makina kullanan arkadaşlar bigilerini
paylaşabilirlermi? acaba nasıl bi makina ne gibi artı ve eksileri var...baskı maliyetleri fiyatları...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

hdbaski isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hdbaski

Baskıcı / İstanbul

Alt 04-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Mamies mesajını yeni gördüm,cevap yazmak istedim,epson dx5 kafalı makinalar şuan piyasadaki en iyi baskı kalitesini yakalayacağın makine,HD baskı yapabiliyorsun,boya maliyeti solvent makineler ile aynı (+ ları solventten daha iyi en azından sağlığa zararlı değil eco solvent makine) makine tek kafa baskı ömrü solvente oranla daha uzun.Makinayı gelip görmen lazım Makinayı Yurdakul ithalat olarak türkiyeye biz getirmekteyiz düşünrsen bana mesaj at iletişim bilgilerimi veriyi,elimizde hazır epson dx5 starjet marka makinamız mevcuttur.
Bu mesajdan alıntı yap
plotter isimli Üye şimdilik offline konumundadır

plotter(42)

Grafiker / Rize

Alt 10-10-2010 #3
Mamies mesajını yeni gördüm,cevap yazmak istedim,epson dx5 kafalı makinalar şuan piyasadaki en iyi baskı kalitesini yakalayacağın makine,HD baskı yapabiliyorsun,boya maliyeti solvent makineler ile aynı (+ ları solventten daha iyi en azından sağlığa zararlı değil eco solvent makine) makine tek kafa baskı ömrü solvente oranla daha uzun.Makinayı gelip görmen lazım Makinayı Yurdakul ithalat olarak türkiyeye biz getirmekteyiz düşünrsen bana mesaj at iletişim bilgilerimi veriyi,elimizde hazır epson dx5 starjet marka makinamız mevcuttur.

bu makineler hakkında görüşmek isterim
Bu mesajdan alıntı yap
ottova isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ottova

Hiç Biri / Ankara

Alt 20-04-2011 #4
arkadaşım epson dx5 kafalı makinasına ihtiyacım var benim ile irtibata geçebilirmisin
Bu mesajdan alıntı yap
ercanbas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ercanbas

Baskıcı / İstanbul

Alt 29-04-2011 #5
Epson makina bende ilgileniyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
yurdakulbayrak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yurdakulbayrak(33)

Baskıcı / İstanbul

Neo-jet türkiye distribütörü inter dijital teknoloji makina ve reklam ürünleri san.

Alt 27-05-2011 #6
Bu mesajdan alıntı yap
Erkan DERYA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan DERYA

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 29-05-2011 #7
Çok Basit Gibi, Eski Encadleri andırıyor...
Bu mesajdan alıntı yap
Özgür Reklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Özgür Reklam

Grafiker / İstanbul

Alt 29-05-2011 #8
bizde dx5 düşünüyoruz bizimle iletişime geçermisiniz
Bu mesajdan alıntı yap
ankaradijital isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ankaradijital

Grafiker / Ankara

Alt 09-06-2011 #9
Epson dx5 kafalı dijital baskı makineleri 1920x1080 full hd kalitesinde iç ve dış mekan baskı yapmaktadır.Dijital baskıları kokusuz ve maliyeti düşüktür.Epson dx5 kafalı dijital baskı makineleriin satışını yapmaktayız.Dijital baskı makinesi alana,olympos 135 cm plotter kesici çizici hediye ediyoruz.Bilgi almak için,sol taraftan üye bilgilerimde internet siteme bakınız.
meraba kardeşim geçen gün senın ilanını istanbuldaki makinacım ile görüştüm onlarda getiriyorlarmış ben hd baskı diye firma ismini söyledim oda bana senın getirdigin makiinanın tek kafa oldugunu ve işe yaramadıgını söyledi tabi makina satan sektördekiler genel olarak birbirini kötüledigi için ben kayle almadım ama tek kafamı bilgi verirsen seviniriz
Bu mesajdan alıntı yap
sancar25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sancar25

Baskıcı / Ankara

Alt 12-06-2011 #10
Epson dx5 kafalı FULL HD dijital baskı makineleri satışını yapıyoruz.Epson dx5 kafa dijital baskı makineleri ile full hd kaliteli dijital baskı alırsınız.Boya maliyeti ekonomiktir,kokusuz olduğu için sağlığa zararlı değildir.Bilgi almak için,profil bilgime bakın.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Reklam