Epson L130 Sublimasyon Renk sorunu ! Yardım

Baskı Sonrası - Epson L130 Sublimasyon Renk sorunu ! Yardım Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar, Epson L130 Sublimasyon mürekkepli yazıcımdan aldığım çıktılar soluk ve farklı renkte çıkmaktadır. Tüm ayarları denememe rağmen bir türlü düzelmedi hatta servise gönderdim kafa bakımı yapılıp geri ...

mstfsy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mstfsy

Baskıcı / İstanbul

Alt 08-09-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar, Epson L130 Sublimasyon mürekkepli yazıcımdan aldığım çıktılar soluk ve farklı renkte çıkmaktadır. Tüm ayarları denememe rağmen bir türlü düzelmedi hatta servise gönderdim kafa bakımı yapılıp geri gönderildi. Evde ki Hp2060 yazıcımdan aldığım görüntüler daha net ve belirgin renklere sahip sizce ne yapmalıyım önerisi olan var mı bende mi bi hata var yoksa ürün mü arızalı şimdiden teşekkürler.

Unnamed - Hızlı Resim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hsynplt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hsynplt

Webmaster / Kayseri

Alt 14-10-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hocam aynı yazıcıdan bende de var ve aynı sorunu yaşıyorum.
Soluk çıkıyor ve baskıyı yaptığım zaman yeşilimtırak bir baskı sonucu alıyorum.

Bitmeyenkartus.com'dan almıştım. Siz nereden aldınız ve baskı sonucunuz nasıl çıkıyor?
Bu mesajdan alıntı yap