Erasmus için İngilizce yardım!!

Tercüme Yardım - Erasmus için İngilizce yardım!! Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar, yorucu bir sınav sürecinin sonunda Erasmus öğrenci değişim programının staj hareketliliğine hak kazandım. Fakat yurt dışından staj yapmak için çalışılacak yeri bulma sorumluluğunu bize yüklediler. Bu duruma ...

grafist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafist(31)

Grafiker / İzmir

Alt 06-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar, yorucu bir sınav sürecinin sonunda Erasmus öğrenci değişim programının staj hareketliliğine hak kazandım. Fakat yurt dışından staj yapmak için çalışılacak yeri bulma sorumluluğunu bize yüklediler. Bu duruma istinaden bende İngilizce olarak CV mi hazırladım ve birde talep mektubu yazmam icap etti. Türkçe olarak bir metin hazırladım fakat profesyonel olarak İngilizceye çevrilmesi gerekmekte.

Bu konuda seviyesi üst düzey olan arkadaşlardan yardım bekliyorum. Belki karşılıksız olacak ama eğitim için destek olarak da düşünebilirsiniz.

Şimdiden teşekkür ederim. Metnin Türkçe hali aşağıdadır.

__________________________________________________ __________

Sayın Yetkili,

Türkiye, Mustafa Kemal Üniversitesi, Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon bölümü öğrencisiyim.

Erasmus öğrenci değişim prgramının staj hareketliliği kapsamında 2012 yılı yaz stajı döneminde şirketiniz bünyesinde stajyer olarak görev almak istemekteyim.

Kariyer hedefi olarak tasarım ve animasyon konusunda ilerlemeyi tercih ettim. Üniversitede aldığım teorik eğitim altyapısını şirketinizde yapmayı arzu ettiğim staj sırasında kazanacağım pratik bilgilerle birleştirlmeyi amaçlıyorum.

Sonuç olarak ekte bulunan CV ve başvurumun değerlendirilmesini rica ediyorum.

İlginiz için teşekkür ederim.

Saygılarımla

__________________________________________________ __________
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

bayernfan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bayernfan

Grafiker / Ağrı

Alt 04-04-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Olabilir. Bir tercüme bürosu çağrısı yapılmaktadır.
Bu mesajdan alıntı yap
Protranslate isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Protranslate

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-11-2016 #3
Merhaba,

Erasmus stajın için tebrik ederim. Bu tarz kurumlara başvururken CV'nin ve talep mektubunun sıfır hatayla hazırlanması gerekir. Akademik çeviri, CV çevirisi ve vize başvurusu esnasında istenilen belgelerin çevirisini kaliteli şekilde alman için sana protranslate.net adresini öneririm. Hızlı ve kaliteli iş çıkardıklarından şüphen olmasın.
Bu mesajdan alıntı yap