Erbaa Etkinlikleri Logo - Maskot Tasarım Yarışması

Yarışma Organizasyonları - Erbaa Etkinlikleri Logo - Maskot Tasarım Yarışması ...

gokhanlatif isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gokhanlatif

Eğitimci / Tokat

Alt 02-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

BELEDİYEMİZDEN ÖDÜLLÜ LOGO MASKOT YARIŞMASI

İlçemiz Etkinliklerinde Bundan Sonra Yer Alacak Yarışma 13 Nisan Tarihinde Sona Erecek.

Belediyemiz tarafından Uluslar arası geleneksel ve kültürel Erbaa etkinlilerine hazırlıklar başlarken bu yıl etkinliklerin logo ve maskotunun belirlenmesi amacı ile para ödüllü bir yarışma düzenleniyor.

Belediyemiz tarafından gerçekleştirilecek olan uluslar arası geleneksel ve kültürel Erbaa etkinliklerinde belediye etkinliklerin logosu ve etkinlikler süresince çeşitli yerlerde bulundurmak üzere logo ve maskot yarışması düzenleme kararı aldı.

Seçici kurul ve seçici kurulun birinci derece yakınları dışındaki tüm profesyonel ve amatör grafik tasarımcıları ile öğrencilere açık olan yarışmada 3 bin Tl ödül konurken, Yarışmaya her katılımcı en fazla üç adet çalışma ile katılabilecek.

Çalışmalar hasar görmeyecek şekilde paketlenerek en geç 13 Nisan 2012 günü, saat 17.00'ye kadar İlçemiz Belediyesi Numarataj Şefliğine posta / kargo ile gönderilecek veya elden teslim edilecek

Erbaa Belediyesi
M. Gökhan LATİF
Belediye personeli
0356 715 10 19
Erbaa Belediye Sarayı
Logo maskot tasarım yarışması
Yarışma bitiş tarihi 13 Nisan 2012
detaylar için http://www.erbaa.bel.tr/ yi ziyaret ediniz
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

muratkeceli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muratkeceli

Grafiker / Ankara

Alt 02-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hem logo hem maskot için 3 bin biraz az ödülü artırın lütfen Erbaa Etkinlikleri Logo - Maskot Tasarım Yarışması
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 02-03-2012 #3
Aramıza yeni mağdurlar katılacak. Erbaa Etkinlikleri Logo - Maskot Tasarım Yarışması

Katılanlar için sağlıklı ve başarılı bir yarışma olmasını temenni ediyorum.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap

muratkeceli

Grafiker / Ankara

Alt 02-03-2012 #4
elimde hazır bi maskot var yollayabilirim ama 3 bin lira çok az
sanırım amaç yarışma değil ucuza iş yaptırmak
Bu mesajdan alıntı yap
hmtgrphc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hmtgrphc

Grafiker / Elazığ

Alt 02-03-2012 #5
peki maskot baskasının çalısasından beğenirler ve logoyuda baskasından alırlar ise ne olacak 1.5 1.5 kardes payımı hacı bu yarısmada yatmazmı sizce?
Bu mesajdan alıntı yap
baranbeyy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baranbeyy(35)

Grafiker / Antalya

Alt 02-03-2012 #6
Belediyeyse uzak dur Erbaa Etkinlikleri Logo - Maskot Tasarım Yarışması
Bu mesajdan alıntı yap

muratkeceli

Grafiker / Ankara

Alt 02-03-2012 #7
peki maskot baskasının çalısasından beğenirler ve logoyuda baskasından alırlar ise ne olacak 1.5 1.5 kardes payımı hacı bu yarısmada yatmazmı sizce?
bence de yatar hacı Erbaa Etkinlikleri Logo - Maskot Tasarım Yarışması

altın kadar kıymetli maskotum var beklerim ben günü gelince alıcı çıkar elbet Erbaa Etkinlikleri Logo - Maskot Tasarım Yarışması
Bu mesajdan alıntı yap

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 02-03-2012 #8
bence de yatar hacı Erbaa Etkinlikleri Logo - Maskot Tasarım Yarışması

altın kadar kıymetli maskotum var beklerim ben günü gelince alıcı çıkar elbet Erbaa Etkinlikleri Logo - Maskot Tasarım Yarışması
Senin kilere de maşallah bi logo bi maskot, yedek dolu. Erbaa Etkinlikleri Logo - Maskot Tasarım YarışmasıDErbaa Etkinlikleri Logo - Maskot Tasarım Yarışması

Bu mesajdan alıntı yap

muratkeceli

Grafiker / Ankara

Alt 02-03-2012 #9
Senin kilere de maşallah bi logo bi maskot, yedek dolu. Erbaa Etkinlikleri Logo - Maskot Tasarım YarışmasıDErbaa Etkinlikleri Logo - Maskot Tasarım Yarışması
logo yok stok da Erbaa Etkinlikleri Logo - Maskot Tasarım Yarışması onu çizecem anlaşırsak ödülde

ama maskotum var bi tane görsen nasıl şirin tokat erbaa için yaratılmış sanki gözlere bak direk tokatlı olduğunu anlarsın o derece Erbaa Etkinlikleri Logo - Maskot Tasarım Yarışması
Bu mesajdan alıntı yap

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 02-03-2012 #10
logo yok stok da Erbaa Etkinlikleri Logo - Maskot Tasarım Yarışması onu çizecem anlaşırsak ödülde

ama maskotum var bi tane görsen nasıl şirin tokat erbaa için yaratılmış sanki gözlere bak direk tokatlı olduğunu anlarsın o derece Erbaa Etkinlikleri Logo - Maskot Tasarım Yarışması
Beni seç beni seç diye bağırıyor kerata. Erbaa Etkinlikleri Logo - Maskot Tasarım YarışmasıDErbaa Etkinlikleri Logo - Maskot Tasarım Yarışması

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
erbaa, logo, logo amblem logotype, maskot, maskot çalışması