Erdi Yapı Logo Çalışması

Logo Tasarımları - Erdi Yapı Logo Çalışması ...

Erdi Yapı Logo Çalışması
Hasan ÇELİK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Erdi Yapı Logo Çalışması

Alt 17-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Müşteriye daha göstermeden burda eleştirilmesi daha iyi olacağı kanaatindeyim :angel:

Yapıcı yorum ve eleştirileri bekliyorum :smile:

Erdi Yapı Logo Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 17-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bence 4 numara amacına uygun ve güzel olmuş sadece rengine takıldım farklı bir renk olabilir yeşilin tonları, lacivertin tonları hatta siyah/gri de deneyebilirsiniz. 1 numaranın fontu çok hoşuma gitti fakat erdi deki d okunaklı değil ilk bakışta bana sanki esli yapı yazıyormuş gibi geldi. Elinize emeğinize sağlık.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
mrtaxy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mrtaxy

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-05-2011 #3
4 ve 5 ama 4 daha iyi, yapıyı da çekiçle beraber hafif sağa aşağı eğerseniz güzel durur gibi, kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 17-05-2011 #4
Bence 4 numara amacına uygun ve güzel olmuş sadece rengine takıldım farklı bir renk olabilir yeşilin tonları, lacivertin tonları hatta siyah/gri de deneyebilirsiniz. 1 numaranın fontu çok hoşuma gitti fakat erdi deki d okunaklı değil ilk bakışta bana sanki esli yapı yazıyormuş gibi geldi. Elinize emeğinize sağlık.
1. logoda ki d harfini söyleyince bende farkettim gerçekten de öyle bir vurgu gözüküyor :smile: Çok teşekkür ederim güzel yorumun için martin78 :angel:

4 ve 5 ama 4 daha iyi, yapıyı da çekiçle beraber hafif sağa aşağı eğerseniz güzel durur gibi, kolay gelsin
Deniyeceğim teşekkürler mrtaxy Erdi Yapı Logo Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 17-05-2011 #5
aynen katılıyorum
Bu mesajdan alıntı yap

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 17-05-2011 #6
aynen katılıyorum
Hemfikir olmak güzel Erdi Yapı Logo Çalışması Teşekkürler arixira
Bu mesajdan alıntı yap
Semih Taneri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Semih Taneri(48)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 17-05-2011 #7
Yukarıdaki yorumları okumadan önce çalışmalarını inceledim.
İlk çalışman genel hatlarıyla gayet güzel, başarılı. Fontunu çok beğendim.
Sonradan Martin 78'in de yazdığını farkettiğim algı rahatsızlığı ilk olarak gözüme battı.
Ersli Yapı gibi okunuyor.
Ama bu çözülmeyecek bir problem değil. d harfinin sol alt kısmındaki uzantıyı traşladığınız taktirde bu sorun ortadan kalkacaktır.
Renkleri çok hoş. Form olarak gayet güzel. d harfindeki sorunu çözersen çok güzel bir logo olur.
Bir de şu inşaat mazemeleri yazısının fontunu değiştirmelisin. El yazısı olmayan düz ve condens bir fontla majiskül (büyük harf) ve italik olarak yazarsan bence tamamdır.

Selamlar.
Bu mesajdan alıntı yap
alibabba isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alibabba(30)

Grafiker / Aksaray

Alt 17-05-2011 #8
kardeşim ben 4. logonu beğendim hoş göründü gözüme, yanlız o çekicin altındaki harf uzantısını düz bir şekilde oluşturursan daha hoş olabilir. Yani çekicin sapı dümdüz olsa Erdi Yapı Logo Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
icten_cagri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

icten_cagri

Grafiker / Düzce

Alt 17-05-2011 #9
sektöre en uygun olan bence en iyi 4 ve ondan snra 5
Bu mesajdan alıntı yap

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 17-05-2011 #10
Yukarıdaki yorumları okumadan önce çalışmalarını inceledim.
İlk çalışman genel hatlarıyla gayet güzel, başarılı. Fontunu çok beğendim.
Sonradan Martin 78'in de yazdığını farkettiğim algı rahatsızlığı ilk olarak gözüme battı.
Ersli Yapı gibi okunuyor.
Ama bu çözülmeyecek bir problem değil. d harfinin sol alt kısmındaki uzantıyı traşladığınız taktirde bu sorun ortadan kalkacaktır.
Renkleri çok hoş. Form olarak gayet güzel. d harfindeki sorunu çözersen çok güzel bir logo olur.
Bir de şu inşaat mazemeleri yazısının fontunu değiştirmelisin. El yazısı olmayan düz ve condens bir fontla majiskül (büyük harf) ve italik olarak yazarsan bence tamamdır.

Selamlar.
1. logo'da ilk bakıldığında dediğiniz gibi ersli yapı olarak okunuyor.. Gözden kaçan ufak bir prüz büyük hatalara yol açmadan düzenliyeceğim .. Hocam eleştiri ve görüşlerin benim için çok değerlidir.. Takip ettiğim insanlardan güzel eleştiriler almak mutlu ediyor insanı.. Hayırlı Günler Dİlerim ..

kardeşim ben 4. logonu beğendim hoş göründü gözüme, yanlız o çekicin altındaki harf uzantısını düz bir şekilde oluşturursan daha hoş olabilir. Yani çekicin sapı dümdüz olsa Erdi Yapı Logo Çalışması
alibabba biraz estetik kazandırmak istedim hep düz hep düz nereye kadar Erdi Yapı Logo Çalışması eleştirin için teşekkürler Erdi Yapı Logo Çalışması

sektöre en uygun olan bence en iyi 4 ve ondan snra 5
Teşekkür ederim icten_cagri :smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
logo