Ergenekon'a Pusu Kitap Kapağı Tasarımı

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Ergenekon'a Pusu Kitap Kapağı Tasarımı Sponsorlu Bağlantılar Selamlar arkadaşlar, İstanbul Nesil Yayınları'dan yeni çıkacak bir kitabın(roman) kapak tasarımını üstlendim, basım süresi için daha vakit var, ergenekon un töröre dönük yüzünün romanlaştırılmış hali. kapak için resim ...

bosnia isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bosnia

Hiç Biri / Antalya

Alt 07-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selamlar arkadaşlar,

İstanbul Nesil Yayınları'dan yeni çıkacak bir kitabın(roman) kapak tasarımını üstlendim, basım süresi için daha vakit var, ergenekon un töröre dönük yüzünün romanlaştırılmış hali. kapak için resim bulmakta epey sıkıntı çekiyorum. eleştiride bulunan arkadaşlar, aynı zamanda bu konuda yardımcı olabilirlerse müteşekkir kalırım. sadelik ön planda, pek iddialı olması gerekmiyor kapağın, eleştirilerinizi bekleyeceğimselamlar...Ergenekon'a Pusu Kitap Kapağı Tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 07-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hayırlısı olur umarım.
- Sırt kısmında ki yazarın isim kısmında "l" harfi küçük kalmış. Sanırım corelde yaptınız bazen bu şekilde kendi otomatik atabiliyor.
- Ön kısımnda görsel sıkıntınız mevcut evet ama iyi bir görseli bile böyle alıp küt bir şekilde koymamanızı tavsiye ederim en azından kenar kısımlarını zemine yedirip yumuşatabilirsiniz.
- Yine ön kısımda yazarın adını soyadını çerçeveye almanıza gerek yok.
- Mafya serisi 5 küçük kalmamalı diğer serilerini okuyan bireyler hemen devamı olan serinin olduğunu algılamalı.
Bu mesajdan alıntı yap
te0man isimli Üye şimdilik offline konumundadır

te0man

Grafiker / İstanbul

Alt 08-01-2009 #3
bence pembe yanlış seçim..
onun dışında pek bişey diyemicem...
Bu mesajdan alıntı yap
Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 08-01-2009 #4
Forum Kuralları
28-) Açmış olduğunuz konu, içeriğini ve sorununuzu kısaca anlatmayan "yardım", "lütfen yardım" "işte benim logom" "yeni yaptığım kartvizit" vb… genel anlam taşıyan başlıklarla konu açmak yasaktır.
Başlık değiştirilmiştir.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 08-01-2009 #5
gayet ciddi bi tasarım bence oradaki renkler kırmızı sadece biraz dolu olmusErgenekon'a Pusu Kitap Kapağı Tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
djmatrak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

djmatrak

Webmaster / İstanbul

Alt 08-01-2009 #6
basımda renkler oturur sanırım Ergenekon'a Pusu Kitap Kapağı Tasarımı güzel çalışma olmuş ama dikkat et bu aralar yoldan geçeni ergenekona alıyorlar Ergenekon'a Pusu Kitap Kapağı Tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 09-01-2009 #7
bence gayet hoş olmuş emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
te0man isimli Üye şimdilik offline konumundadır

te0man

Grafiker / İstanbul

Alt 09-01-2009 #8
basımda renkler oturur sanırım Ergenekon'a Pusu Kitap Kapağı Tasarımı güzel çalışma olmuş ama dikkat et bu aralar yoldan geçeni ergenekona alıyorlar Ergenekon'a Pusu Kitap Kapağı Tasarımı

Arkadaş haklı dikkat et... :rofl::rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
mecbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mecbey

Grafiker / Trabzon

Alt 09-01-2009 #9
evet bende aynı espiriyi yapayım Ergenekon'a Pusu Kitap Kapağı Tasarımı

malum sanıkların avukatını da içeri aldılar, nasılsa bu kitabın yazarı da bir sorgudan geçecektir sen sen ol gerçek isim kullanma, bakarsın tasarımdan da musallat olurlar

tasarıma gelince:
ana başlıktaki kovan üzerinde biraz daha ince çalışmanı tavsiye ederim

bir de odaktaki peşmerge kılıklı zat'ı muhteremi haritaya biraz daha gömmen işe yarayacaktır

ayrıca nesil ile çalışmak bir ayrıcalıktır. Ergenekon'a Pusu Kitap Kapağı Tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
corsario01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

corsario01

Öğrenci (Diğer)

Alt 09-01-2009 #10
gzl bi calisma emeine saglık.kırmızı yerinede siyahla uyumlu koyu bir renk gzl olur
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
ergenekona, kapagi, kitap, pusu, tasarimi