Erguvan Dergisi Kapak Çalışması

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Erguvan Dergisi Kapak Çalışması Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar kapak nasıl olmuş, yorumlarınızı bekliyorum...

ALİ KARAKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ALİ KARAKAN

Eğitimci / Şanlı urfa

Alt 25-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar kapak nasıl olmuş, yorumlarınızı bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sade bir resim kullanmaksa amaç tamam olabilir.
Ama üst tarafı biraz aşağıya alıp kenarlardan siyah alanın görünmesini sağlayabilirsin.
Böylece derginin üst kısmı yokmuş gibi görünmez.
Erguvan yazısının altını beyaz bırakma siyah olsun o da.
Degradeyi biraz daha geniş olarak yaymalısın, köşede kalmış ve pek iyi durmamış.

Alttaki konu başlıklarına zemin vermene gerek yok. yazılara gölge vermen yeterli olabilir.
Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 26-02-2009 #3
Kurallara Aykırı Başlık:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır. Konunuzun başlığı 1 seferliğine değiştirilmiştir. Size örnek teşkil etmesi amacı ile.

Konunun yanlış yere açılması:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Foruma yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır. Yanlış bölüme açılan başlıklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Eğer bu davranışta art niyet fark edilirse üyenin site ile ilişkisi sonlandırılır. Bu nedenle itiraz türü yazıların da silinmesi veya cevaplandırılması sorumlunun inisiyatifindedir.…….
(Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır. Lütfen bundan sonra konu açarken ilgili bölümde olmasına dikkat ediniz.)
Bu mesajdan alıntı yap
ALİ KARAKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ALİ KARAKAN

Eğitimci / Şanlı urfa

Alt 26-02-2009 #4
Teşekkür ederim hepyek, tavsiyelerini dikkate alacağım
Bu mesajdan alıntı yap