Erime Efekti Nasıl ?

PaintShopPro - Erime Efekti Nasıl ? ...

Erime Efekti Nasıl ?
toy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

toy

Hiç Biri / Adana

ünlem

Erime Efekti Nasıl ?

Alt 24-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Erime Efekti Nasıl ?

Arkadaşlar elimde sadece paintshoppro7 ürünü var. bir projem için bir ürüne erime efekti vermek istiyorum. Photoshopta nasıl yapıldığı anlatılmış. ama elimde psp7 var bununla nasıl yapabilirim birinizden rica ediyorum adımları.

Adım 1
Dosyasını açın. Yapmanız gereken ilk şey, arka plan katmanının kilidini açmak için. Bunu yapmak için, “Background” layer üzerinde çift tıklayın ve “fare” olarak adlandırın. Tabaka biraz üst taşıyın, daha sonra, “Arka Plan” adlı “Fare” katmanı altında yeni bir katman oluşturun ve beyaz renk ile doldurun
Erime Efekti Nasıl ?

Adım 2
Şimdi Damlalık Aracı kullanarak farenin alt kısmına renk örnek olsun. Ben renk # c3bea3 var.
Erime Efekti Nasıl ?

Adım 3
Pen Tool (Şekil katmanları modunda) seçin ve farenin alt kısmında daha önce seçili olarak aynı rengi kullanarak yere düşen damlacıklarının şekli oluşturmaya çalışın.
Erime Efekti Nasıl ?

Adım 4
Layer> Rasterize> Şekil bizim şekil yapıldığında, sadece rasterleştirmek. Daha sonra Burn Tool (20px, Menzil: zirveler, Pozlama: Fırça% 40) seçin ve alt kısımları biraz karartmak çalıştırmak.
Erime Efekti Nasıl ?

Adım 5
Bundan sonra Dodge Tool (: 25px, Menzil: Midtones, Pozlama: Fırça% 35) seçin ve ışık girmelidir yerlerde küçük Dodge işi yapmak.
Erime Efekti Nasıl ?

Adım 6
Layer> Layer Style gidin ve bu katman için aşağıdaki katman stilleri uygulayabilirsiniz:
Erime Efekti Nasıl ?
Erime Efekti Nasıl ?

Bu etkiyi almak gerekir:
Erime Efekti Nasıl ?

Adım 7
Üstüne yeni bir katman oluşturun ve tek bir katmanda tüm efektleri almak için önceki ile birleştirmek.Bundan sonra Eraser Tool ve geçerli katman ve fare arasındaki görünür sınırını kaldırmak için 50 piksel hakkında yumuşak yuvarlak fırça seçin.
Erime Efekti Nasıl ?

Adım 8
Daha sonra Dodge Tool (% 10: 60px olarak verelim, Menzil: Midtones, Pozlama Fırça) klavye katman ve çalıştırmak katmanı arasındaki renk farkı kaldırmak için seçin.
Erime Efekti Nasıl ?

Adım 9
Gördüğümüz gibi, klavye yüzeyindeki bazı gürültü vardır. Bu çalışma yüzeyi aynı doku eklemek için var demektir. Select> Load Selection ile bu katmanı seçin, daha sonra yeni bir katman oluşturun ve siyah renk ile doldurun.
Erime Efekti Nasıl ?

Adım 10
Ctrl + D ile bu kaldır seçimden sonra ve uygulamak Filter> Noise> Bunlara benzer ayarlarla Add Noise:
Erime Efekti Nasıl ?

Adım 11
Ekran katman modunu değiştirmek ve bir sonraki sonuç alırsınız:
Erime Efekti Nasıl ?

Final Görüntü
Erime Efekti Nasıl ?

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları