Erka Tours Katalog

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Erka Tours Katalog ...

Erka Tours Katalog
GrapikselDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GrapikselDesign

Grafiker / Kayseri

Erka Tours Katalog

Alt 19-01-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Erka Tours Katalog
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

GrapikselDesign

Grafiker / Kayseri

Alt 19-01-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
vay bee 20 de sıfır yorum oda güzel..
Bu mesajdan alıntı yap
maligrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

maligrafik

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-01-2013 #3
Asla yıkıcı yorum yapmaktan yana olmayan biri olarak, bu işin acemisi olmadığınızı, tasarımı, grafiği belli bir seviyede bildiğinizi görüyorum.Çalışmalarınızda başarılar dilerim.Yalnız madem buraya yorumlanmak üzere bir çalışmanızı koymuşsunuz, biz de üstümüze düşeni yapalım.İşini yaptığınız konu, kurum, tema ile bu tasarım uyumlu olmamış.İlk bakışta bende lise coğrafya kitabı sayfalarına bakıyormuşum gibi bir his uyandırdı.Yani ders kitabı tasarımı gibi olmuş...Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 25-01-2013 #4
Bu kataloğu okuyanlar bazı yerlerinde zorlanacaktırlar. Opasite %50 civarlarındaysa bunu bende 25 veya 30 a çekin. Hatta 20 bile olabilir. veya ps de , yazı olan yerlere kuvveti azltılmış silgiyle dokunabilirsiniz. Bende geçenlerde bir katalog yaptım ve yazı olan yerlere silgiyle hafifçe dokundum. İşlevi daha ön planda olmalı, yani rahat okunmalı.
Bu mesajdan alıntı yap

GrapikselDesign

Grafiker / Kayseri

Alt 26-01-2013 #5
yorumlar için teşekkürler. işi ps de yapmadım Illustrator ve Indesign kullandım sadece fotolara ps kullandım. yazılar gayet güzel okunuyor. Ders kitabı görünebilir çünkü Kapadokyayı anlatıyor Erka Tours Katalog tekrar teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap