erkek arkadaşıma sürpriz yapacağım sizce bu nasıl?..

Graficafe - erkek arkadaşıma sürpriz yapacağım sizce bu nasıl?.. Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar bi çoğunuz internette görmüşsünüzdür bu fikri. Erkek arkadaşıma sürpriz yapmak istiyorum tamamladım sayılır. ama sizlerden fikir almak istiyorum. Sizce erkekler bu hediyeyi alsa memnun olur mu saçma ...

mrcyln isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mrcyln

Yrd. Grafiker / Konya

Dosya15

Alt 15-07-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar bi çoğunuz internette görmüşsünüzdür bu fikri.
Erkek arkadaşıma sürpriz yapmak istiyorum tamamladım sayılır.
ama sizlerden fikir almak istiyorum.
Sizce erkekler bu hediyeyi alsa memnun olur mu saçma mı bulur ?

çok emek verdim bu hediye için erkek arkadaşıma sürpriz yapacağım sizce bu nasıl?.. fikirlerinizi merak ediyorum

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mrcyln

Yrd. Grafiker / Konya

Alt 15-07-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
girip okuyanlar da bi cevap verseydi ne güzel olurdu erkek arkadaşıma sürpriz yapacağım sizce bu nasıl?..
Bu mesajdan alıntı yap
selin1234 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selin1234

Grafiker / İstanbul

Alt 15-07-2014 #3
girip okuyanlar da bi cevap verseydi ne güzel olurdu erkek arkadaşıma sürpriz yapacağım sizce bu nasıl?..
bence bıraz basıt bulabılır eskide kaldı ama ılla boyle bu tarzda bırsey yapıcam dıyosan ben yapmıstım mesela kalpler kesıp kucuk kucuk 100 dilde senı sevıyorum yazdım daha sonra en ozel anlarımızı ılklerımı dusuncelerımı yazdım ama hepsı kalpli kağıtlarda onları at kutuya ustune mektup yazmıstım ve uzaktaydı dıe parfumumu sıkmıstım artı bırde resımlerımızı yerlestrdım ama mektup en dıpteydı erkek arkadaşıma sürpriz yapacağım sizce bu nasıl?..
snıcıne cıkolatalrda yerlestrebılırsın erkek arkadaşıma sürpriz yapacağım sizce bu nasıl?..
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 15-07-2014 #4
Bir erkek olarak beni böyle bir hediye cezbetmez açıkçası (çok mu net oldu aceba erkek arkadaşıma sürpriz yapacağım sizce bu nasıl?..).

Dip not: Üstteki yazı hediyelere önem vermeyen birine ait. erkek arkadaşıma sürpriz yapacağım sizce bu nasıl?..

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap

mrcyln

Yrd. Grafiker / Konya

Alt 16-07-2014 #5
bence bıraz basıt bulabılır eskide kaldı ama ılla boyle bu tarzda bırsey yapıcam dıyosan ben yapmıstım mesela kalpler kesıp kucuk kucuk 100 dilde senı sevıyorum yazdım daha sonra en ozel anlarımızı ılklerımı dusuncelerımı yazdım ama hepsı kalpli kağıtlarda onları at kutuya ustune mektup yazmıstım ve uzaktaydı dıe parfumumu sıkmıstım artı bırde resımlerımızı yerlestrdım ama mektup en dıpteydı erkek arkadaşıma sürpriz yapacağım sizce bu nasıl?..
snıcıne cıkolatalrda yerlestrebılırsın erkek arkadaşıma sürpriz yapacağım sizce bu nasıl?..
çok teşekkür ederim mektup ve kalpli kağıtlar fikri güzel bunu da yapmalıyım erkek arkadaşıma sürpriz yapacağım sizce bu nasıl?..

Bir erkek olarak beni böyle bir hediye cezbetmez açıkçası (çok mu net oldu aceba erkek arkadaşıma sürpriz yapacağım sizce bu nasıl?..).

Dip not: Üstteki yazı hediyelere önem vermeyen birine ait. erkek arkadaşıma sürpriz yapacağım sizce bu nasıl?..
çok fazla net oldu bu erkek arkadaşıma sürpriz yapacağım sizce bu nasıl?.. teşekkür ederim. bi erkek olarak emek verilerek yapılmış hangi hediye sizi memnun eder diye sorsam erkek arkadaşıma sürpriz yapacağım sizce bu nasıl?..
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 16-07-2014 #6
çok teşekkür ederim mektup ve kalpli kağıtlar fikri güzel bunu da yapmalıyım erkek arkadaşıma sürpriz yapacağım sizce bu nasıl?..

çok fazla net oldu bu erkek arkadaşıma sürpriz yapacağım sizce bu nasıl?.. teşekkür ederim. bi erkek olarak emek verilerek yapılmış hangi hediye sizi memnun eder diye sorsam erkek arkadaşıma sürpriz yapacağım sizce bu nasıl?..

Biz erkek milleti olarak değerli emek verilmiş vs. tarz hediyeleri sizler kadar uzun yıllar saklamasını bilmeyiz 2 gün sonra kaybolup gideceğine (emeğe hıyanet etmesini iyi biliriz maalesef) özlü güzel sözler (tabi suya yazılmamış olanlar erkek arkadaşıma sürpriz yapacağım sizce bu nasıl?..) her zaman tercihimdir.

Bir de bu tarz hediyeden hoşlanan ayılan bayılan erkeğe 35 yıldır hiç rastlamadım, varsa da türü koruma altına alınmalı. erkek arkadaşıma sürpriz yapacağım sizce bu nasıl?..

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
selin1234 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selin1234

Grafiker / İstanbul

Alt 16-07-2014 #7
[quote=mrcyln;1195666]çok teşekkür ederim mektup ve kalpli kağıtlar fikri güzel bunu da yapmalıyım erkek arkadaşıma sürpriz yapacağım sizce bu nasıl?..

takımıyla ılgılı bırseylerde koyabılırsın forma vs.. gibi. erkek arkadaşıma sürpriz yapacağım sizce bu nasıl?..
Bu mesajdan alıntı yap

mrcyln

Yrd. Grafiker / Konya

Alt 16-07-2014 #8
Biz erkek milleti olarak değerli emek verilmiş vs. tarz hediyeleri sizler kadar uzun yıllar saklamasını bilmeyiz 2 gün sonra kaybolup gideceğine (emeğe hıyanet etmesini iyi biliriz maalesef) özlü güzel sözler (tabi suya yazılmamış olanlar erkek arkadaşıma sürpriz yapacağım sizce bu nasıl?..) her zaman tercihimdir.

Bir de bu tarz hediyeden hoşlanan ayılan bayılan erkeğe 35 yıldır hiç rastlamadım, varsa da türü koruma altına alınmalı. erkek arkadaşıma sürpriz yapacağım sizce bu nasıl?..
tüm hevesim kırıldı şuan erkek arkadaşıma sürpriz yapacağım sizce bu nasıl?..

Selincim teşekkür ederim forma bence de çok hoş bi fikir erkek arkadaşıma sürpriz yapacağım sizce bu nasıl?..
Bu mesajdan alıntı yap