Erkek Kuaförü Kartvizit Çalışmam...

Kartvizit Tasarımları - Erkek Kuaförü Kartvizit Çalışmam... ...

naci38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

naci38

Grafiker / Kayseri

Alt 02-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlara ve eleştirilee açık olduğumu belirtmek isterim

Mutlu tasarımlar...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 02-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kirli sakallı bir model...
Şahsım adına itici gelmedi değil. Daha hoş bir model kullanılabilir.
Bu mesajdan alıntı yap

naci38

Grafiker / Kayseri

Alt 02-01-2009 #3
Sunum şeklini değiştiriyorum Erkek Kuaförü Kartvizit Çalışmam...
Bu mesajdan alıntı yap
hakanyilmazlar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hakanyilmazlar

Hiç Biri / Bursa

Alt 02-01-2009 #4
eline sağlık güzel. fondaki yaprak-dal figürü erkek kuaförü için uygun mu ben düşünürdüm bunu. logodaki "r" harfi çok ön plana çıkmış
Bu mesajdan alıntı yap
Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-01-2009 #5
renk seçimi pastel kalmış, biraz daha ana renklere yaklaşmalısın, logo üzerinde de çalışmalısın...
Bu mesajdan alıntı yap
émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-01-2009 #6
irm.art ve SirOfAngels'ın ikisininde yorumlarına katılıyorum..kirli sakal ve renk değiştirilmeli bencede..Başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap
militan183 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

militan183(34)

Grafiker / Eskişehir

Alt 02-01-2009 #7
yaprak sadece görselde güzel dursa da erkek kuaförü için gerçekten düşünülmesi gerek. onun dışında ki herşey zaten senin beğenin. renklerinden sunumuna kadar.. ama kirli sakallı model bence sorun değil.. eline sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap

naci38

Grafiker / Kayseri

Alt 02-01-2009 #8
Hangi birimiz bütün sakalımızı kesiyoruz söylermisinizErkek Kuaförü Kartvizit Çalışmam... eskiden 10 kişiden 9 uda tertemiz traşını olurdu ama günümüz saati ,günü için söylemek neredeyse 10 da 9 u bulmak imkansız. Bu benim düşüncem bilmem siz nasıl düşünürsünüz. o fotonun sakalsız halini düşünüyorum hiç birşeye benzemeyecek klasik kuaför kartviziti hatta mahalle berber lerini bile aratmayacak.Gerek resim olsun gerek EFELER in R harfinde verdiğim büyüklük olsun hepside biraz daha kurumsal biraz daha albenisi olmasını istedim. O yüzden günümüzün saç şekilleri ve sakal tiplerini koydum buda benim tasarım anlayışım Erkek Kuaförü Kartvizit Çalışmam...

Mutlu tasarımlar kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 02-01-2009 #9
Hangi birimiz bütün sakalımızı kesiyoruz söylermisinizErkek Kuaförü Kartvizit Çalışmam... eskiden 10 kişiden 9 uda tertemiz traşını olurdu ama günümüz saati ,günü için söylemek neredeyse 10 da 9 u bulmak imkansız. Bu benim düşüncem bilmem siz nasıl düşünürsünüz. o fotonun sakalsız halini düşünüyorum hiç birşeye benzemeyecek klasik kuaför kartviziti hatta mahalle berber lerini bile aratmayacak.Gerek resim olsun gerek EFELER in R harfinde verdiğim büyüklük olsun hepside biraz daha kurumsal biraz daha albenisi olmasını istedim. O yüzden günümüzün saç şekilleri ve sakal tiplerini koydum buda benim tasarım anlayışım Erkek Kuaförü Kartvizit Çalışmam...

Mutlu tasarımlar kolay gelsin.
Yorumlara ve eleştirilere açık olduğunuzu belirtmişsiniz. Fakat siz işi kendi kafanızda bitirmişsiniz. Eğer yorumlara gerçekten açıksanız yukarıdaki tavsiyeleri dinlemeniz sonucunda "kurumsal" dediğiniz kavrama biraz daha yaklaşmış olacağınıza emin olabilirsiniz.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

naci38

Grafiker / Kayseri

Alt 03-01-2009 #10
Volkan bey haklısınız fakat kirli sakal ın ne alakası var kurumsal ile onu anlamış değilim ben Erkek Kuaförü Kartvizit Çalışmam... saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
calismam, erkek, kartvizit, kuaforu