Erpiliç Ürün Kataloğu

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Erpiliç Ürün Kataloğu Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar sağı bu solu bu olsun da diyebilirsiniz. Yapıcı eleştirilerinizi bekliyorum. Doğruyu ve güzeli hep birlikte oluşturalım. Teşekkürler. Not: İngilizce-Türkçe olabilir kısımları 2 defa yazdım. Kafa karıştırmasın....

Erpiliç Ürün Kataloğu
kadet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kadet(38)

Grafiker / İstanbul

Erpiliç Ürün Kataloğu

Alt 03-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar sağı bu solu bu olsun da diyebilirsiniz. Yapıcı eleştirilerinizi bekliyorum. Doğruyu ve güzeli hep birlikte oluşturalım. Teşekkürler.

Not: İngilizce-Türkçe olabilir kısımları 2 defa yazdım. Kafa karıştırmasın.

Erpiliç Ürün Kataloğu Erpiliç Ürün Kataloğu Erpiliç Ürün Kataloğu

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

neo_fb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

neo_fb(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
10 numara olmuş bence.. Erpiliç Ürün Kataloğu
Bu mesajdan alıntı yap
beyhanok isimli Üye şimdilik offline konumundadır

beyhanok

Grafiker / Kayseri

Alt 04-07-2009 #3
Güzel Olmuş
Bu mesajdan alıntı yap

kadet(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-07-2009 #4
Hangisi olmuşErpiliç Ürün Kataloğu
Bu mesajdan alıntı yap
neo_fb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

neo_fb(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-07-2009 #5
bence 1. si ama sağ alttaki listeyi uzatman gerektiğinde ürünlerle çok iç içe girebilir.. ama çalışmalara bakılırsa gayet uygun bi çözüm bulursun.. Erpiliç Ürün Kataloğu
Bu mesajdan alıntı yap

kadet(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-07-2009 #6
bence 1. si ama sağ alttaki listeyi uzatman gerektiğinde ürünlerle çok iç içe girebilir.. ama çalışmalara bakılırsa gayet uygun bi çözüm bulursun.. Erpiliç Ürün Kataloğu

EyvallahErpiliç Ürün Kataloğu Tablomuz sabit boyutta kalacak dostum. Problem yok o yüzden.
Bu mesajdan alıntı yap
Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-07-2009 #7
O kadar çok seçenek var ki, resimler arasındaki farkı bulun bulmacası gibi olmuş... Bence sunumdan önce çalışmalarını elemelisin, aksi halde senin kararsız olduğun gözlemlenir müşteri tarafından ve aynı kararsızlığa kendileri de düşer... En fazla 3 çalışma olmalı ve bu çalışmalar arasındaki fark bariz olmalı, birbirine çok yakın olmamalı...

Çalışmalar genel olarak başarılı. Çalışmayı tek bir sayfa gibi düşünüp objeleri karşılıklı sayfalara devam ettirseniz daha iyi olur bence, mesela tabağın kezik ucu diğer sayfaya taşsın ve üst bantlar devam etsin, bütün olsun... Erpiliç tavuk çiziminin sol üstte belirgin kullanıldığı çalışmalar amacına uygun gibi...
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 04-07-2009 #8
Çok fazla alternatif sunmuşsunuz...daha az seçeneğe indirirseniz seçimi daha kolay olacaktır.
Ellerinize sağlık hoş çalışmalar olmuş.

Kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-07-2009 #9
Önder Bey'e katılıyorum ama genel olarak her çalışmanın ayrı bir güzelliği var emeğinize sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap

kadet(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-07-2009 #10
Bende sizlere katılıyorumErpiliç Ürün Kataloğu Fazla seçenek sunmaktan kurtaramadım kendimi. Seçim yapmakta zorlandığım için sanırım. Böyle bir sunum yapmak her zaman sakıncalımıdır acaba? Müşteriye göre değişkenlik gösterebilir mi?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları