error210: please contact your program provider

Dijital makineler - error210: please contact your program provider Sponsorlu Bağlantılar Bu hatayı neden alırım arkadaşlar ? durduk yere almaya başladım her hangi bilinen bir sıkıntı oluşmadı. programla makinamı yönetebiliyorum ama baskı göndermeye çalışınca başlıkta belirttiğim hatayı alıyorum. programı ...

ucx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ucx

Grafiker / Zonguldak

Alt 24-04-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu hatayı neden alırım arkadaşlar ? durduk yere almaya başladım her hangi bilinen bir sıkıntı oluşmadı. programla makinamı yönetebiliyorum ama baskı göndermeye çalışınca başlıkta belirttiğim hatayı alıyorum. programı silip yeniden kurdum olmadı, sistemi geri yükledim olmadı.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 24-04-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İlgili arkadaşların yardımcı olabilmeleri için lütfen makina adı ve modeli gibi ufak ama önemli detayları bildiriniz.
Bu mesajdan alıntı yap
ucx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ucx

Grafiker / Zonguldak

Alt 24-04-2013 #3
Tamam, hata mesajı sorununu hallettim fakat programı yeniden kurduğum için kalibrasyon ayarları sıfırlandı. Forumda bu ayarların nasıl yapılacağı ile ilgili bir bölüm var mı acaba veya yardım edebilecek bir arkadaş ?
Bu mesajdan alıntı yap