Ersa yemek sanayii logosu - medosanart

Logo Tasarımları - Ersa yemek sanayii logosu - medosanart ...

medosanart isimli Üye şimdilik offline konumundadır

medosanart

Eğitimci / Bursa

Alt 03-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bir yemek firmasının logo tasarımını aldım, bir kaç çalışma yaptım. Yorumlarınızı içinizden geldiği gibi yapabilirsiniz. Ersa yemek sanayii logosu - medosanart

1.

2.

3.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

E.Çimen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

E.Çimen

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 03-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hepsi çok hoş olmuş ama ikinci resim daha güzel bence Ersa yemek sanayii logosu - medosanart.. Emeğine sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap

medosanart

Eğitimci / Bursa

Alt 03-02-2011 #3
Teşekkür ederim Ersa yemek sanayii logosu - medosanart
Bu mesajdan alıntı yap
turkuaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

turkuaz

Grafiker / Muğla

Alt 03-02-2011 #4
Yemek firması için karekter uygun değil diye düşünüyorum. Daha yumuşak ya da düz bir karekter seçip sitilize ederek onun üzerinde aşçı şapkasını uygulayabilirsiniz. Emeğinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 03-02-2011 #5
Bence de yazı karakteri olmamış farklı çalışmalar demişsiniz fakat genel olarak aynı farklı derken tasarım olarak amblem logotype olarak farklı birşeyler beklerdik birtek aşçı şapkası eklemişsiniz, ayrıca "r" harfi de olmamış, kepçe de çok kaba durmuş ve de tam olarak alt kısmı oval değil.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
ayşegüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ayşegüll

Eğitimci / İstanbul

Alt 03-02-2011 #6
çalışmayı görünce aklıma gelenleri söyliyeyim... font yemek sektörüyle alakasız sert ve fazla ciddi duruyo daha yumuşak bir font olabilir ayrıca aşçı şapkası çok fazla kullanılan bir öğe olduğu için işi sıradanlıktan kurtaramıyo bence o şapkayı kaldırsanız ve alttaki kepçenin sapının yerine de kepçe ağzını bi tencere gibi düşünürsek sapın yerinde tencereye yürüyen 1-2 tane sebze olsa nasıl olur diye düşündüm...
Bu mesajdan alıntı yap

medosanart

Eğitimci / Bursa

Alt 03-02-2011 #7
Yorumlar için teşekkür ederim hepinizden. Ersa yemek sanayii logosu - medosanart
Çalışmamdaki font yemek sanayi için biraz sert oldu biliyorum. Fakat bende isteyen adamlar mafyamsı Ersa yemek sanayii logosu - medosanart havada takılıyor biraz ağır bir çalışma istediler. Bende ağır olsun ama yemeklede alakalı olsun derken şapka ekleyeyim dedim. O da yazının üstünde biraz cıvık durdu Ersa yemek sanayii logosu - medosanart Ne yapacağımı bilemedim Ersa yemek sanayii logosu - medosanart
Bu mesajdan alıntı yap