eruzun ticaret logo çalışmam

Logo Tasarımları - eruzun ticaret logo çalışmam ...

versus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

versus

Öğrenci (Diğer) / Konya

Alt 18-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar aslında tasarımcı filan değilim sadece photoshopa ilgi duyuyorum çalışırken kendi firmamıza bir logo yapmak istedim ilk çalışmam denebilir bu yüzden fazla bir bilgim yok tasarım hakkında sizinde yönlendirmelerinizle güzel bi logo yapmak istiyorum yorumlarınız için şimdiden teşekkürler
buda logom
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Mustafa KÜÇÜK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mustafa KÜÇÜK(35)

Grafiker / Konya

Alt 18-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ben evime pimapen yaptırmak istiyorum testere ve tornavida kullanmasını biliyorum ama kendim yapmak yerine usta birine yaptırıyorumeruzun ticaret logo çalışmam
Herkes kendi işini yapsa daha iyi olmazmı? Sizde logonuzu kendiniz yapmaya çalışacağınıza usta birine yaptırsanız iki tarafta mutlu olur.
Bu mesajdan alıntı yap
sawet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sawet

Grafiker / İstanbul

Alt 18-12-2008 #3
Firmanızın iyi bir konuma, saygı değer bir firma haline gelmesini illaki istiyorsunuzdur emin olun biz grafikerler bunun için çalışıyoruz onun için şimdi o yapmış olduğunuz çalışmayı bir an önce silin ve size en yakın reklam ajansından yardım isteyin..
Bu mesajdan alıntı yap

versus

Öğrenci (Diğer) / Konya

Alt 18-12-2008 #4
ya maksat logo yaptırmak değil hem kendimi geliştirmek hemde firmama kendi yaptığım logonyu koymak yani anlayacağın bi heves hem ben logo hakkında düşüncelerinizi istemiştim
Bu mesajdan alıntı yap

versus

Öğrenci (Diğer) / Konya

Alt 18-12-2008 #5
ya bakın ben mi anlatamıyorum yoksa siz mi anlamak istemiyorsunuz benim firmamın zaten logosu var ben fotoşopa merak sardım ve o hevesle bi logo yaptım bunu sizlere sundum neden böyle sert karşıladınız anlayamıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
elkor84 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elkor84

Grafiker / Ankara

Alt 18-12-2008 #6
sayın versus, ilk olarak flood yapmayınız ve forum kurallarına uyunuz lütfen.ikincisi burada kimse sizi sert karşılamıyor.mesleğinizle alakalı olmayan bir konuya merak sarmış,çalışmalar yapmışsınız ve burada bu işi profesyonelce yapan insanların olduğu bir forumda çalışmanızı sergilemişsiniz. ancak,yaptığınız işin hiçbir kullanılabilirliği yok maalesef. eğer firmanızın bir logosu varsa ve siz sadece kendinizi geliştirme amaçlı bu çalışmayı yaptıysanız size tavsiyem forumdaki yapılan çalışmaları inceleyip çalışmaya devam etmeniz.ama eğer yeni bir logo arayışı içerisinde iseniz işinizi bir grafikere yaptırınız.unutmayın firmanızın logosu aynı zamanda firmanızın kişiliğini yansıtır.
Bu mesajdan alıntı yap
yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 18-12-2008 #7
Sayın Versus;

Hiçkimse size sert çıkış yapmıyor.Olaya şöyle bakın;

Logo olduğunu söylediğiniz çalışma iyi olsaydı, ve kullanılabilir olsaydı yahut öyle 1 ayda ,2 ayda ,10 ayda öğrenilebilecek şey olsaydı (grafik ve tasarım, ki tasarlamaya heves sarmışsınız) ozaman paşalar gibi helal olsun, buyrun iyi günlerde kullanın derdik, değil mi?
Niye başka şey söyleyelim? Lütfen bu açıdan düşünün, arkadaşlarım bunları söylüyorsa bir bildikleri vardır. O bildiklerini merak edin...Amaç size yardımcı olmak zaten, ancak bazen karşımızdaki bunun farkına varamıyor.

Dikkat etmeniz gereken diğer bir şey şu; Hiçkimse gel ben sana yapayım dememiş, buda demek oluyorki kazanç peşinde değiliz, profesyonellerle çalışın denmiş size, ki hem siz hemde kim yapıyorsa onlar kazansın.

Evet heves sarmanız güzel bir olay, ancak profesyonellik gerektiren bir uygulamaya heves sararken , hevesin sadece sizin etrafınızda olması gerekiyor, aksi halde şöyle bir durum gerçekleşiyor;

Bende yapıyorum işte, bende yapabilirim, daha fazla yapmalıyım.(kişi bunun bilincine asla varamadan-farkında olmadan bu kötü duruma düşüyor)

Eşinize-dostunuza-kendinize eğlenceli şeyler yapabilirsiniz photoshop kullanarak.Ancak bunu kurumsal işlere asla yansıtmayın derim, çünkü bambaşka bir boyuttur bu.

Bunuda ufak bir örnekle açıklıyayım;

arkadaşlar aslında DİŞHEKİMİ filan değilim sadece DİŞLERE ilgi duyuyorum çalışırken kendi AİLEMİN DİŞLERİNİDE ÇEKMEK istedim ilk ÇEKİŞİM denebilir bu yüzden fazla bir bilgim yok DİŞ ÇEKME hakkında sizinde yönlendirmelerinizle güzel bi DİŞ ÇEKMEK istiyorum yorumlarınız için şimdiden teşekkürler
Buda ÇEKTİĞİM İLK DİŞ

Lütfen beni yanlış anlamadan nedemek istediğimi bir düşünün...

Saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap

versus

Öğrenci (Diğer) / Konya

Alt 18-12-2008 #8
yorumunuz için teekkürler ama logonun hiç kullanılabilirliği yok demişsiniz o kadar da kötü değil bence ayrıca ne gibi deişiklikler yapabilirim tavsiyelerinizi bekliyorum ve gerçekten çok güzel bi yaklaşım sergilemişsiniz bunun için ayrıca teşekkür ederim bence gerçek profesyonellik arkadaşların değil senin yaptığındır
Bu mesajdan alıntı yap
Rüveyda SALIK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüveyda SALIK

MissGraphic

Grafiker / Bursa

Alt 18-12-2008 #9
Öncelikle vektör programlarda çalışmalısınız. (freehand, corel, illüstratör gibi.)
PS pixel tabanlı olduğundan yapacağınız çalışma verimli olmaz.
Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
calismam, eruzun, logo, ticaret