es elektron logo

Logo Tasarımları - es elektron logo ...

es elektron logo
graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

es elektron logo

Alt 05-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

es elektron logo çalışmam şu an firmada kullanılmaktadır:
es elektron logo
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

forum kurallarını okursan iyi olur

Alt 06-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
olmamış.yazdığın renk tonu kırmızı(red)iyi olmuş
yani anlayacağın.olmamış.es elektron logo
seninkileride görelim bakalım ilk önce forum kurallarını oku ona göre yorum yap:
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)
Bu mesajdan alıntı yap
gizli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 06-01-2010 #3
Çok güzel olmuş elinize emeğinize sağlık ben beğendim başarılar dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 06-01-2010 #4
Mustafa Bey.
Öncelikle emeğinize sağlık diyorum.Çalışmada bir hata gözüme ilişti öncelikle ondan bahsetmek istiyorum. UYDU-GÖRÜNTÜ-SES-CCTV SİSTEMLERİ yazısında bloklama hatası var.Yazıyı sol tarafa tam bloklamamışsınız.Biraz boşluk kalmış.
Ayrıca oraya kadar çekmeniz pek iyi durmamış.Sadece es elektron yazısı ile bloklasaydınız daha hoş dururdu gibime geliyor.

Amblemde İlk E harfini lacivert yapsaydınız nasıl olurdu acaba ?

Tekrardan emeğinize sağlık diyor kolaylıklar diliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

teşekkürler akadaşlar

Alt 06-01-2010 #5
]
normalde renkler kırmızı ve siyah ama öyle oldu sonradan güzel yorumlarınız için teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 06-01-2010 #6
güzel yorumun için teşekkürler neredeyse 10 sene oldu bu logoyu çizeli daha coreli yeni kullanmaya başladığım zamanlarda
Bütün söylediklerimi geri alıyorum es elektron logo)
Bu mesajdan alıntı yap
gizli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 06-01-2010 #7
güzel yorumun için teşekkürler neredeyse 10 sene oldu bu logoyu çizeli daha coreli yeni kullanmaya başladığım zamanlarda
Ben teşekür ederim mustafa bey 10 sene önce kimse logonun ne olduğunu bile bilmiyorduki siz bu tarzda bir logo bile yaptıysanız tekrardan takdir ederim ve başarılarınızın devamını dilerim saygılarımla.
Bu mesajdan alıntı yap

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

teşekkürler akadaşlar

Alt 06-01-2010 #8
Mustafa Bey.
Öncelikle emeğinize sağlık diyorum.Çalışmada bir hata gözüme ilişti öncelikle ondan bahsetmek istiyorum. UYDU-GÖRÜNTÜ-SES-CCTV SİSTEMLERİ yazısında bloklama hatası var.Yazıyı sol tarafa tam bloklamamışsınız.Biraz boşluk kalmış.
Ayrıca oraya kadar çekmeniz pek iyi durmamış.Sadece es elektron yazısı ile bloklasaydınız daha hoş dururdu gibime geliyor.

Amblemde İlk E harfini lacivert yapsaydınız nasıl olurdu acaba ?

Tekrardan emeğinize sağlık diyor kolaylıklar diliyorum.
Çok güzel olmuş elinize emeğinize sağlık ben beğendim başarılar dilerim.
Ben teşekür ederim mustafa bey 10 sene önce kimse logonun ne olduğunu bile bilmiyorduki siz bu tarzda bir logo bile yaptıysanız tekrardan takdir ederim ve başarılarınızın devamını dilerim saygılarımla.
Bütün söylediklerimi geri alıyorum es elektron logo)
ben bu işe fırça ile başlamıştım 25 sene önce 12 yaşımda iken o zamanlar bilgisayar nerede kalemle çizer fırça ile boyardık logolarıda öyle çizerdik eskişehirde bir tane grafiker vardı ben başladığımda oda tüm türkiyenin bildiği diyeceğim umarım yanlış düşünmüyorumdur bahattin atak başkada grafiker yoktu ve 10 tane reklamcı vardı sadece yorumlarda herşey önemli normalde logo kırmızı ve siyahtı
Bu mesajdan alıntı yap
selimArslanoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selimArslanoğlu

Grafiker / Elazığ

Alt 06-01-2010 #9
açıkcası konuyu ilk açtığımda sizden çok farklı bir logo bekliyordum yapmış olduğunuz logoyu görünce şaşırdım gerçekten zira yorumları okuduğumda 10 sene evvel yapılmış bir logo olduğunu anladım o zamanki istekler ve şartlar dahilinde güzel bir çalışma emeğinize sağlık şunuda belirteyimki biz elazığda 1995 yılında ankaraya klışe yapmak için iş yollardık tipoda basabilmek için tekrardan elinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

teşekkürler

Alt 06-01-2010 #10
açıkcası konuyu ilk açtığımda sizden çok farklı bir logo bekliyordum yapmış olduğunuz logoyu görünce şaşırdım gerçekten zira yorumları okuduğumda 10 sene evvel yapılmış bir logo olduğunu anladım o zamanki istekler ve şartlar dahilinde güzel bir çalışma emeğinize sağlık şunuda belirteyimki biz elazığda 1995 yılında ankaraya klışe yapmak için iş yollardık tipoda basabilmek için tekrardan elinize sağlık
ancak o zamanlar corel'i yeni öğreniyordum daha daha sonra çok geliştirdim ama bu logo öyle kaldı ondan sonra çok logolar çizdim kimi tescil ettirdi kimi ettirmedi buda öylece kaldı teşekkürler yorumun için
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları