eşarp süngeri üreten firmaya etiket

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - eşarp süngeri üreten firmaya etiket ...

baygolge42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baygolge42(32)

Grafiker / Konya

Alt 24-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaslar cok kısa zamanda hazırladıgım bir etiket,sizlerede gostereyim dedim,acaba hızlı dusuncelerle iyi işler cıkıyormu yoksa cok mu basit kalmıs.
buda bir diğeri.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

musdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

musdi

Grafiker / Isparta

emek verilen işler

Alt 24-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bir emekle yapılan işler ne kadar aceleyle yapılırsa yapılsın güzeldir, önemli olan görseli ve orjinali yakalayabilmek. Kişi vardır, bir iki dakikada bir fikir yakalar, kişi vardır günlerce düşünür, ama yakalayamaz. tebrikler, yolun açık olsun... Sadece kuşlara çok az bir renk verilseydi, nasıl olurdu?
Bu mesajdan alıntı yap

baygolge42(32)

Grafiker / Konya

Alt 24-05-2008 #3
Bir emekle yapılan işler ne kadar aceleyle yapılırsa yapılsın güzeldir, önemli olan görseli ve orjinali yakalayabilmek. Kişi vardır, bir iki dakikada bir fikir yakalar, kişi vardır günlerce düşünür, ama yakalayamaz. tebrikler, yolun açık olsun... Sadece kuşlara çok az bir renk verilseydi, nasıl olurdu?
renk denedim fakat beyazdan baska guzel bir renk oturtamadım,eger sen gidecek bir renk solersen uygulayayım tekrar atayım.ayrıca tesekkur ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Engin BÜTÜN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Engin BÜTÜN

Grafiker / İstanbul

Alt 24-05-2008 #4
Çalışmanız hızlı olmasına rağmen başarılı olmuş elinize sağlık (Eşarp süngeri) yazısını dış kontürle belirtmişsiniz ama biraz sönük ve diğer renklere girmiş geldi gözüme.. Farklı renkler kullanılabilir düşüncesindeyim tabi bu benim fikrim yaptığında gayet güzel olmuş..
Bu mesajdan alıntı yap

baygolge42(32)

Grafiker / Konya

Alt 24-05-2008 #5
buda son hali arkadaslar,müşteri resimleri kaldırmamı istedi telif hakkından dolayı davaya maruz kalmamak için.
Bu mesajdan alıntı yap
Yeliz GÖKÇEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yeliz GÖKÇEN

Grafiker / İzmir

Alt 29-06-2008 #6
son çalışma ilk çalışmalardan daha iyi fakat fontlar zemin rengiyle yaklaşık renklerde olduğu için dikkat çekici değil. emeğine sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
etiket, eşarp, firmaya, süngeri, üreten