eşarpta deneyimli desinatör aranıyor-Bursa - Bursa

Sonuçlanan İlanlar - eşarpta deneyimli desinatör aranıyor-Bursa - Bursa Sponsorlu Bağlantılar eşarpta deneyimli desinatör aranıyor-Bursa Şehir: Bursa Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: iyi derecede Photoshop bilgisi Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil İşle ...

m_fairy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

m_fairy

Desinatör / Bursa

Alt 19-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

eşarpta deneyimli desinatör aranıyor-Bursa

Program/Seviye: iyi derecede Photoshop bilgisi

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: iyi derecede bilgisi olan bursanın öncü bir firmasına eşarp tasarımı ve negatifinde deneyimli bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 21-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları eşarpta deneyimli desinatör aranıyor-Bursa - Bursa - eşarpta deneyimli desinatör aranıyor-Bursa - Bursa ya da eşarpta deneyimli desinatör aranıyor-Bursa - Bursa da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
eşarpta deneyimli desinatör aranıyor-Bursa - Bursa | eşarpta deneyimli desinatör aranıyor-Bursa - Bursa

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

m_fairy

Desinatör / Bursa

Alt 01-03-2011 #3
hiç desinatör yokmu burada ?
Nagihann isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nagihann

Desinatör / Bursa

Alt 15-03-2011 #4
ben varım eşarpta deneyimli desinatör aranıyor-Bursa - Bursa Fakat ilanınıza sadece dikkatimi çektiği için baktım. Ben emprime desinatörüyüm

m_fairy

Desinatör / Bursa

Alt 11-04-2011 #5
hımm ...e tamam işte :smile: eşarpta zaten emprimeye giriyor :smile:
nebahat 1978 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nebahat 1978

Desinatör / İstanbul

Alt 18-04-2011 #6
slm ben eşarp desinatörüyüm ve 5 yıllık deneyimim var. şu anda evden çalışıyorum. isterseniz sizinlede evden çalışabiliriz. yüzünü hiç görmediğim ama mail yoluyla düzenli iş yaptığım müşterilerim var. farklı şehirde olmak sorun olmyor. bir dönem Orkide tekstillede aynı şekilde çalışmıştım. eşarp desenlerinizin negatifine talibineşarpta deneyimli desinatör aranıyor-Bursa - Bursa ********* ulaşabilirsiniz

m_fairy

Desinatör / Bursa

Alt 21-05-2011 #7
merhaba nebahat hanım malesef evde değil şirkette birisi gerekiyor. eğer yakınlarınızda yönlendireceğiniz birileri olursa bilidirirmisiniz. teşekkür edeim
natiyy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

natiyy

Desinatör / İstanbul

Alt 30-05-2011 #8
merhaba ben ilknur yavuzkan uzun yıllardır eşarp tasarımı ve renk ayrımı yapıyorum.istanbulda yaşıyorum tam zamanlı çalışamam ama arzu ederseniz tanışalım . dışardan yardımcı olabilirim. çisil, miray, eyfel gb firmalara çalışıyorum...********* *********

m_fairy

Desinatör / Bursa

Alt 01-06-2011 #9
teşekkür ederim ilknur hanım fakat yukardada yazdığım gibi bize tama zamanlı şirket içerisinde çalışacak bir yardımcı desinatör gerekli yinede teşekkür ederim.
iyi günler:smile:
Nagihann isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nagihann

Desinatör / Bursa

Alt 22-08-2011 #10
İlanınız hala güncelmidir?
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları