Esenler ve Çevresin Rahat rahat görüşeceğim bir Web tasarımcı arıyorum... - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Esenler ve Çevresin Rahat rahat görüşeceğim bir Web tasarımcı arıyorum... - İstanbul ...

Esenler ve Çevresin Rahat rahat görüşeceğim bir Web tasarımcı arıyorum... - İstanbul
leonidas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

leonidas

Grafiker / İstanbul

Alt 29-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Esenler ve Çevresin Rahat rahat görüşeceğim bir Web tasarımcı arıyorum...

Aranan Şehir: İstanbul

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Freelance olarak grafik tasarım işleri yapıyorum.. Ancak müşterilerimin Web talepleri karşısında eziliyorum. Bu sebep uzun yıllar birlikte çalışabileceğim bir arkadaş arıyorum....

ilgilenen arkadaşlar..

Yaptığınız son işlerden bir kaç örneği ve cep telefonu numaranızı
mail atarsanız.. sevinirim...

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 30-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Esenler ve Çevresin Rahat rahat görüşeceğim bir Web tasarımcı arıyorum... - İstanbul - Esenler ve Çevresin Rahat rahat görüşeceğim bir Web tasarımcı arıyorum... - İstanbul ya da Esenler ve Çevresin Rahat rahat görüşeceğim bir Web tasarımcı arıyorum... - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Esenler ve Çevresin Rahat rahat görüşeceğim bir Web tasarımcı arıyorum... - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

leonidas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

leonidas

Grafiker / İstanbul

Alt 30-05-2012 #3
Yada yelpazeyi biraz genişletelim..

Tüm avrupa yakasında(istanbul) ikamet eden arkadaşlar da olabilir... Yalnız fiyat verirken ayaklarımız yere bassın lütfen...Esenler ve Çevresin Rahat rahat görüşeceğim bir Web tasarımcı arıyorum... - İstanbul
theturkayy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

theturkayy

Webmaster / İstanbul

Alt 16-06-2012 #4
Merahaba hocam. ********* adresini eklerseniz detaylı konusuruzu. İyi günler