Eski bir afiş çalışmam...

Afiş Tasarımı - Eski bir afiş çalışmam... Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar ilk paylaşımımı eski bir afişimi koyarak başlıyorum. Resimdeki benim bu arada.. Yorumları bekliyorum......

erdesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdesign

Grafiker / Bursa

Alt 06-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar ilk paylaşımımı eski bir afişimi koyarak başlıyorum. Resimdeki benim bu arada.. Eski bir afiş çalışmam... Yorumları bekliyorum...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Özlem BAYIR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Özlem BAYIR

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 06-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
güzel olmus ..ama sanırım tek göze carpan yani benim dikkatimi ceken;kendi vucut kesimini pek iyi yapamamıssın..onun dısında cok ta kötü değil valla..eline saglık hoş olmus gercekten Eski bir afiş çalışmam... Eski bir afiş çalışmam...Eski bir afiş çalışmam...
Bu mesajdan alıntı yap
Mehmet NAS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mehmet NAS(35)

Grafiker / Şırnak

Alt 06-03-2008 #3
ellerine sağlık güzel olmuş.
Bu mesajdan alıntı yap

erdesign

Grafiker / Bursa

Alt 07-03-2008 #4
güzel olmus ..ama sanırım tek göze carpan yani benim dikkatimi ceken;kendi vucut kesimini pek iyi yapamamıssın..onun dısında cok ta kötü değil valla..eline saglık hoş olmus gercekten Eski bir afiş çalışmam... Eski bir afiş çalışmam...Eski bir afiş çalışmam...

Yorumlarınız için saolun Vucüt kesimi derken neyi kasttettin anlamadım... Eski bir afiş çalışmam...
Bu mesajdan alıntı yap
sickstyle isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sickstyle

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 07-03-2008 #5
burda değerlendirme yapılacak birsey goremiyorum.bir yazı 2 resim.tasarımsal birsey yok yani.vicut kesimi derken sen ordaki adamı lasso veya benzeri bir toolla baska resimden kesip ayırmadınmı?onu demek istiyor.bence biraz daha yaratıcılıgını zorla arkadasım...daha iyi seyler cıkacaktır.emin ol..boyle cok basit olmus....
Bu mesajdan alıntı yap

erdesign

Grafiker / Bursa

Alt 07-03-2008 #6
burda değerlendirme yapılacak birsey goremiyorum.bir yazı 2 resim.tasarımsal birsey yok yani.vicut kesimi derken sen ordaki adamı lasso veya benzeri bir toolla baska resimden kesip ayırmadınmı?onu demek istiyor.bence biraz daha yaratıcılıgını zorla arkadasım...daha iyi seyler cıkacaktır.emin ol..boyle cok basit olmus....
Emeğe saygın olmadığını görüyorum o yüzden yorumuna cevap yazmaya tenezzül etmiyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
idris29 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

idris29

Öğrenci (Grafik) / Gümüşhane

guzelll

Alt 11-03-2008 #7
idris29
güzel olmuş eline sağlık ama yazı gözü yoruyor biraz daha okunur olsa daha olacak başarılar
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
afi, design, eski, tasarm