Eski bir afiş çalışmam

Afiş Tasarımı - Eski bir afiş çalışmam ...

Eski bir afiş çalışmam
cangok isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cangok

Grafiker / Adana

Eski bir afiş çalışmam

Alt 15-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Eski bir afiş çalışmam..yorumlarınız değerlidir..saygılarımla

Eski bir afiş çalışmam

Uploaded with ImageShack.us
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Kasmer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Kasmer

Öğrenci (Diğer) / Mersin

Alt 15-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Renklerin seçiminde hata yapmşsn keşke yeşil kullanmasaydn . Ama güzel olduğunu belirtmem gerek Eski bir afiş çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 15-07-2010 #3
Çalışmanız CMYK modunda yüklendiği için bazı tarayıcılar tarafından görüntülenememektedir.
RGB modunda kaydedip düzelt butonunu kullanarak tekrar yükleyin.
Bu mesajdan alıntı yap

cangok

Grafiker / Adana

Alt 15-07-2010 #4
Çalışmanız CMYK modunda yüklendiği için bazı tarayıcılar tarafından görüntülenememektedir.
RGB modunda kaydedip düzelt butonunu kullanarak tekrar yükleyin.
düzelttim üstadım yeni üyeyim bu konuda bilgim yoktu saygılarımı iletiyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Hamit Erdönmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hamit Erdönmez

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-07-2010 #5
Sana soralım.. Eski bir çalışmam demişsin.. Şimdi yapsaydın bu çalışmayı, neleri yapmazdın?
nerelerinde hatalar var?
Bu mesajdan alıntı yap

cangok

Grafiker / Adana

Alt 16-07-2010 #6
Sana soralım.. Eski bir çalışmam demişsin.. Şimdi yapsaydın bu çalışmayı, neleri yapmazdın?
nerelerinde hatalar var?
öncelikle buranın bir sınav yeri olduğunu düşünmüyorum üstat.bakarsın tasarımlara beğenirsin yada beğenmezsin tenezzül edersin yada etmezsin düşüncelerini yazarsın..ama saygımdan ötürü sorunuzu cevaplamak istiyorum..şimdi olsa yıldızların hepsini eşit büyüklükte yapmazdım kayan yıldızı daha kaliteli yapardım ve renk uyumunu daha iyi sağlardım tepede duran logoyu müşteri istediği takdirde yine tepeye koyardım..saygılar
Bu mesajdan alıntı yap

Hamit Erdönmez

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-07-2010 #7
Sınav yeri değil tabiki. Savunmaya geçmeyenize gerek yok, kötü bişey demiyorum. Bu çalışmanda bizden ne tür yorum bekliyorsun? şurası olmamış burası olmamış denmesinimi? onu anlamadım sadece. Eski bir çalışma dediğin için zaten sende eleştirebiliyorsun çalışmanı, şimdi olsa daha farklı yapardım diyorsun zaten.. bizdendemi 'daha farklı yapman gerekir' dememizi bekliyorsun.. öyle istiyorsan söyleyeyim yıldızlar olmamış.
Bu mesajdan alıntı yap

cangok

Grafiker / Adana

Alt 16-07-2010 #8
Sınav yeri değil tabiki. Savunmaya geçmeyenize gerek yok, kötü bişey demiyorum. Bu çalışmanda bizden ne tür yorum bekliyorsun? şurası olmamış burası olmamış denmesinimi? onu anlamadım sadece. Eski bir çalışma dediğin için zaten sende eleştirebiliyorsun çalışmanı, şimdi olsa daha farklı yapardım diyorsun zaten.. bizdendemi 'daha farklı yapman gerekir' dememizi bekliyorsun.. öyle istiyorsan söyleyeyim yıldızlar olmamış.
genelde insanlar buraya çalışmalarını atarki kendi göremediği yanlışları başka pencerelere başka gözlere sunar..tabiki şurası olmamış burası olmamış veya şurası çok iyi veya berbat bi çalışma yada sağlam bi çalışma vs. yorumları bekleyerek göze alarak attım.Sen soramazsınki bunu buraya niye attın diye ozaman bende sana sorarım bu platformda ne işin var diye..
Bu mesajdan alıntı yap

Hamit Erdönmez

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-07-2010 #9
genelde insanlar buraya çalışmalarını atarki kendi göremediği yanlışları başka pencerelere başka gözlere sunar..tabiki şurası olmamış burası olmamış veya şurası çok iyi veya berbat bi çalışma yada sağlam bi çalışma vs. yorumları bekleyerek göze alarak attım.Sen soramazsınki bunu buraya niye attın diye ozaman bende sana sorarım bu platformda ne işin var diye..
Kardeşim anlatamıyorum herhalde.. Zaten diyorum senin gordüğün hataları söyleyecek herkez..
Misal; ben yıldızlar olmamış dedim. Sen zaten biliyorsun yıldızların olmadığını, bunu sende söylüyorsun şimdi daha farklı yapardım diye..yeni yapılmış bir çalışma olsaydı ve sen bu konuda fikir sorsaydın anlaşılırdı.. Şurayı şöyle yapsaydın daha iyi olurdu filan, ozaman söylenebilirdi..

Neyse anlaşamıyoruz, senin doğruların benim doğrularım değil.. kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap

cangok

Grafiker / Adana

Alt 16-07-2010 #10
Kardeşim anlatamıyorum herhalde.. Zaten diyorum senin gordüğün hataları söyleyecek herkez..
Misal; ben yıldızlar olmamış dedim. Sen zaten biliyorsun yıldızların olmadığını, bunu sende söylüyorsun şimdi daha farklı yapardım diye..yeni yapılmış bir çalışma olsaydı ve sen bu konuda fikir sorsaydın anlaşılırdı.. Şurayı şöyle yapsaydın daha iyi olurdu filan, ozaman söylenebilirdi..

Neyse anlaşamıyoruz, senin doğruların benim doğrularım değil.. kolay gelsin..
belkide benim göremediklerimde vardır? en iyi değildim herşeyi göremem..hem benim gördüklerimi sen polemik yaratınca söyledim..en son söylediğini 'yıldızlar olmamış' en başta söyleyecektin.ne gerek var kasılıp polemik yaratmaya..benim paylaşma amacım farklı gözlerden bakabilmek tasarımlarıma.ama senin amacını çözemedim..neyse uzatmaya gerek yok
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları