Eski Bornova Fotoğraflarına İhtiyacım Var

Fotoğraf - Resim - Eski Bornova Fotoğraflarına İhtiyacım Var Sponsorlu Bağlantılar merhaba arkadaşlar bana yüksek çözünürlükte eski bornova resimleri lazım.googleden arattım ama yeterli çözünürlükte değil daha doğrusu düzgün bişeyler yok.bu konuda yardımınızı bekliyorum (...

haylazçiçek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

haylazçiçek

Grafiker / İzmir

Alt 19-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar bana yüksek çözünürlükte eski bornova resimleri lazım.googleden arattım ama yeterli çözünürlükte değil daha doğrusu düzgün bişeyler yok.bu konuda yardımınızı bekliyorumEski Bornova Fotoğraflarına İhtiyacım Var(
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 19-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kurallara Aykırı Başlık:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır.

Konunun yanlış yere açılması:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Foruma yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır. Yanlış bölüme açılan başlıklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Eğer bu davranışta art niyet fark edilirse üyenin site ile ilişkisi sonlandırılır. Bu nedenle itiraz türü yazıların da silinmesi veya cevaplandırılması sorumlunun inisiyatifindedir.…….
(Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır. Lütfen bundan sonra konu açarken ilgili bölümde olmasına dikkat ediniz.)
Bu mesajdan alıntı yap
haylazçiçek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

haylazçiçek

Grafiker / İzmir

Alt 20-05-2010 #3
kusura bakmayın ilk defa mesaj yazıyorum.uyarınız için teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap