eskişehir amatör porsuk ışıkları çekimim

Manzara Fotoğrafçılığı - eskişehir amatör porsuk ışıkları çekimim Sponsorlu Bağlantılar eskişehirde boş vaktim oldukça amatör fotoğraf çekiyorum özelliklede ışık manzaralarını bir örnek IMG]http://img206.imageshack.us/img206/4921/esk304350eh304rdr7.jpg[/IMG]...

graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

Alt 21-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

eskişehirde boş vaktim oldukça amatör fotoğraf çekiyorum özelliklede ışık manzaralarını bir örnekeskişehir amatör porsuk ışıkları çekimimIMG]http://img206.imageshack.us/img206/4921/esk304350eh304rdr7.jpg[/IMG]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 21-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Şu Güzelim mekanı sade bir ışıkla süsleselerdi, cümbüş yerine mekanın doyumsuz güzelliğini yaşasaydık..Olmuyor çevre düzenlemesi adı altında maskara oluyor mekanlar..İzmir saat kulemizde benzer sahnelere sahip şimdi..Eski, sade ve şık halini özlüyorum..
Neyse çekimlerinde başarılar dilerim..Her zaman felsefemdir..Anı yaşa (carpediem)..
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 21-01-2009 #3
Eskişehir benim güzel şehrim; sesiyle, ışığıyla, büyüyüsüyle... içinde her an doluluğuyla bizi hapseden muazzam şehir...Çekimleriniz gerçekten amatör olmasına ragmen başarılı...Işık ve kadrajda güzel...Onun dışında, ışıklandırılmış halinden çok bu yerin doğal halini bu karede görmeyi tercih ederdim...Yinede hoş bir kare, elinize sağlık...Diğer çekimlerinize burada görmek isterim.=)

Deklanşörünüze sağlık.

Saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap
djmatrak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

djmatrak

Webmaster / İstanbul

Alt 21-01-2009 #4
bir ara tvde görmüştüm eskişehir demeye bin şahit ister bence Türkiyenin en güzel şehirlerinden.
karlar altında bir eski şehir gecesi ışıkları eskişehir amatör porsuk ışıkları çekimim paylaşım için teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
profesor isimli Üye şimdilik offline konumundadır

profesor

Fotoğrafçı

Alt 02-02-2009 #5
ogrencılık yıllarımeskişehir amatör porsuk ışıkları çekimim cok guzel bı sehır.. odunpazarında cekım yapmanı tavısye ederım. paylasım ıcın tesekkurler
Bu mesajdan alıntı yap

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

teşekkürler arkadaşlar

Alt 18-04-2009 #6
Şu Güzelim mekanı sade bir ışıkla süsleselerdi, cümbüş yerine mekanın doyumsuz güzelliğini yaşasaydık..Olmuyor çevre düzenlemesi adı altında maskara oluyor mekanlar..İzmir saat kulemizde benzer sahnelere sahip şimdi..Eski, sade ve şık halini özlüyorum..
Neyse çekimlerinde başarılar dilerim..Her zaman felsefemdir..Anı yaşa (carpediem)..
Eskişehir benim güzel şehrim; sesiyle, ışığıyla, büyüyüsüyle... içinde her an doluluğuyla bizi hapseden muazzam şehir...Çekimleriniz gerçekten amatör olmasına ragmen başarılı...Işık ve kadrajda güzel...Onun dışında, ışıklandırılmış halinden çok bu yerin doğal halini bu karede görmeyi tercih ederdim...Yinede hoş bir kare, elinize sağlık...Diğer çekimlerinize burada görmek isterim.=)

Deklanşörünüze sağlık.

Saygılar.
bir ara tvde görmüştüm eskişehir demeye bin şahit ister bence Türkiyenin en güzel şehirlerinden.
karlar altında bir eski şehir gecesi ışıkları eskişehir amatör porsuk ışıkları çekimim paylaşım için teşekkürler
ogrencılık yıllarımeskişehir amatör porsuk ışıkları çekimim cok guzel bı sehır.. odunpazarında cekım yapmanı tavısye ederım. paylasım ıcın tesekkurler
güzel yorumlarınız iin
Bu mesajdan alıntı yap
montana26 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

montana26

Öğrenci (Diğer) / Eskişehir

Alt 14-06-2009 #7
Şehrime bak be.eskişehir amatör porsuk ışıkları çekimim
Bu mesajdan alıntı yap

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

teşekkürler montana

Alt 14-06-2009 #8
Şehrime bak be.eskişehir amatör porsuk ışıkları çekimim
evet turistik bir şehir oldu bugün yarışlar vardı porsukta gidecektim ama inşallah gidip fotoğraf çeken arkadaşlarımız olmuştur
Bu mesajdan alıntı yap
ANIL YÜNCÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ANIL YÜNCÜ(28)

Öğrenci (Diğer) / Nevşehir

Alt 13-07-2009 #9
emeğine sağlık teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir