eskişehir bilecik bursa kütahya ankara grefiker işi arıyorum

İş Arayan İlanları - eskişehir bilecik bursa kütahya ankara grefiker işi arıyorum Sponsorlu Bağlantılar ben eskısehırde ıkmatkah edıyorum corel draw ve photoshop programlarını cok ılerı duzeyde olmasada orta sevıyede bılıyorum grefıkerlıgı bır iş meslek olarak yaparsam cok daha ıyı sevıyelerede gelecegıme ınanıyorum ...

ismail1987 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ismail1987

Hiç Biri / Eskişehir

Alt 23-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ben eskısehırde ıkmatkah edıyorum corel draw ve photoshop programlarını cok ılerı duzeyde olmasada orta sevıyede bılıyorum grefıkerlıgı bır iş meslek olarak yaparsam cok daha ıyı sevıyelerede gelecegıme ınanıyorum bir şirketin kurumun ılerı sevıyelere gelıp yukselmesı ıcın calısmayı seven kendıne oz guvenı olan kendını her zaman gelıstırmeye calısan takım ruhlu uretken calıstıgı yerle bereber yukselmek ısteyen personel tarafından olacagınıda bılıyorum.iletişim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 23-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
eskevren isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eskevren

Hiç Biri / Eskişehir

ilan hk.

Alt 01-04-2010 #3
İsmail bey,
matbaa yada ajans deneyiminiz varmı?
Bu mesajdan alıntı yap