eskişehir sazova kültür parkı masal şatosu

Manzara Fotoğrafçılığı - eskişehir sazova kültür parkı masal şatosu Sponsorlu Bağlantılar eskişehir sazova kültür parkı masal şatosu...

graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

Alt 16-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Özlem BAYIR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Özlem BAYIR

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 16-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
2006 dan bu yana çok şey değişti..Büyükerşen iyi çalışıyor..Bu da yine harika bir yenilik olmuş..Ben Espark'ın o cadde üzerinde nasıl durduğunu tasvir etmeye çalışıyorum ama beceremiyorum..fotoğrafı varsa yüklermisiniz? eskişehir sazova kültür parkı masal şatosu
Bu mesajdan alıntı yap

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

Alt 16-03-2011 #3
2006 dan bu yana çok şey değişti..Büyükerşen iyi çalışıyor..Bu da yine harika bir yenilik olmuş..Ben Espark'ın o cadde üzerinde nasıl durduğunu tasvir etmeye çalışıyorum ama beceremiyorum..fotoğrafı varsa yüklermisiniz? eskişehir sazova kültür parkı masal şatosu
o cadde çok değişti fabrikalar kalktı bir tek etinin fabrikası kaldıbarlar cafeler apartmanlar resmi daireler geldi artık oraya alttaki fotolar biraz eski bir akşam hepsini çekerim yüklerim:
Bu mesajdan alıntı yap

Özlem BAYIR

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 17-03-2011 #4
Öncelikle hassasiyetiniz için teşekkür ederim..zahmet verdim size..ancak gördüğüme sevindim,şaşırdım,kentin eski hallerini bilip te şimdiki halini görünce bir de o şehirde 5 yıl yaşamış olmamın verdiği bir sahiplenme ile gururlandım..Espark çok iddialı bir yapı olmuş o cadde için..çok yakışmış..yanılmıyorsam arka sokaktaki yani 222 barın caddesiyle ön cadde arasında komple bir yapı olmuş..orası da eskiden hayal kahvesiydi eskişehir sazova kültür parkı masal şatosu çok radikal değişimler bunlar..Bravo sahiden..son karedeki yer nedir?çözemedim..
tekrar teşekkür ederim..
Bu mesajdan alıntı yap

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

Alt 17-03-2011 #5
Öncelikle hassasiyetiniz için teşekkür ederim..zahmet verdim size..ancak gördüğüme sevindim,şaşırdım,kentin eski hallerini bilip te şimdiki halini görünce bir de o şehirde 5 yıl yaşamış olmamın verdiği bir sahiplenme ile gururlandım..Espark çok iddialı bir yapı olmuş o cadde için..çok yakışmış..yanılmıyorsam arka sokaktaki yani 222 barın caddesiyle ön cadde arasında komple bir yapı olmuş..orası da eskiden hayal kahvesiydi eskişehir sazova kültür parkı masal şatosu çok radikal değişimler bunlar..Bravo sahiden..son karedeki yer nedir?çözemedim..
tekrar teşekkür ederim..
tepebaşı belediye binası hava müzesinin çaprazında buda bara varmadan sol köşede tabi eskiden orada köşe yoktueskişehir sazova kültür parkı masal şatosu diğer eskişehir konularımada bakabilirsiniz eskişehirni yeni halleri için
eskişehir sazova kültür parkı
Eskişehir Size ne anımsatıyor?
Bu mesajdan alıntı yap

Özlem BAYIR

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 18-03-2011 #6
Eskişehir mega bir kampüs gibi gelir bana hep..orada yaşamış olmak sahiden bir ayrıcalıktı sanırım..tebessümle izledim fotoları..teşekkür ederim..fırsatını bulup bir ara gitmek lazım sanırım.. eskişehir sazova kültür parkı masal şatosu
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 18-03-2011 #7
Mustafa paylaşım için teşekkürler.
Lakin sağ alt köşede parmak kadraja girmeseymiş daha iyi olacaktı eskişehir sazova kültür parkı masal şatosu
Bu mesajdan alıntı yap

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

hayal kahvesi caddesi (ismet inönü caddesi) ve espark

Alt 18-03-2011 #8
Eskişehir mega bir kampüs gibi gelir bana hep..orada yaşamış olmak sahiden bir ayrıcalıktı sanırım..tebessümle izledim fotoları..teşekkür ederim..fırsatını bulup bir ara gitmek lazım sanırım.. eskişehir sazova kültür parkı masal şatosu
aşağıdakilerde eskişehirden görüntüler ama çoğu hareket halinde çekildi ismet inönü caddesi ve espark olanlar - kentpark görüntüleri hariç:
Bu mesajdan alıntı yap

Özlem BAYIR

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 18-03-2011 #9
Espark'ın çevresindeki eski fabrika bacaları yerinden oynatılmamış sanırım..biraz da restore edilmiş galiba..nostalji olması bakımından yerinde bırakılmasına karar verilmiş sanırım..iyi de olmuş eskişehir sazova kültür parkı masal şatosu
Bu mesajdan alıntı yap

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

Alt 18-03-2011 #10
Espark'ın çevresindeki eski fabrika bacaları yerinden oynatılmamış sanırım..biraz da restore edilmiş galiba..nostalji olması bakımından yerinde bırakılmasına karar verilmiş sanırım..iyi de olmuş eskişehir sazova kültür parkı masal şatosu
evet bacalar yıkılmadı dışları restore edildi seneye zaten o caddede eski bina bir tek eti fabrikası kalır gibime geliyor kent parkımızdaki atlar balıklar nasıl?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları