eskişehir valiliği amblem yarışması sonucu

Graficafe - eskişehir valiliği amblem yarışması sonucu ...

graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

Alt 16-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

sizce bu logolar nasıl:
Birinciliğe layık logo bulunamadı
mansiyon alan amblemler:

Eskişehir Valiliğinin amblem ve logo tasarım yarışması sonuçlandı. Seçici kurul 422 tasarım arasından birinciliğe layık eser tespit edemedi. Sadece 3 tasarım mansiyon ödülü aldı. Mansiyon ödülü kazananlar şöyle: Gürdal Yücel (Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi), Feti Yetiş (Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi), Murat Bektaş (Ankara Üniversitesi Peyzaj Bölümü)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

DrN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DrN

Grafiker / İstanbul

Alt 16-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
422 adet tasarım arasında BİRİNCİLİĞE LAYIK bir tasarım seçilemedi?Traji komik bir hal almış bence bu seçici kurulun hali...Önce seçici kurulu yeniden seçmek gerekiyor gibi geldi bana...
Bu mesajdan alıntı yap

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

422 eserden bu üçü mansiyon aldıysa

Alt 16-06-2009 #3
422 adet tasarım arasında BİRİNCİLİĞE LAYIK bir tasarım seçilemedi?Traji komik bir hal almış bence bu seçici kurulun hali...Önce seçici kurulu yeniden seçmek gerekiyor gibi geldi bana...
var gerisini sen düşün peri padişahının kızı ben kafamdaki ile katılsaymışım demekki belkide birinci olurmuşum konuyu ben açmıştım ama arada kaynamış son gün akşam altıda aklıma geldi yarışma neyse sağlık olsun bu demek oluyorki tekrar yarışma açacaklar ona bari katılayım
Bu mesajdan alıntı yap
DrN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DrN

Grafiker / İstanbul

Alt 17-06-2009 #4
var gerisini sen düşün peri padişahının kızı ben kafamdaki ile katılsaymışım demekki belkide birinci olurmuşum konuyu ben açmıştım ama arada kaynamış son gün akşam altıda aklıma geldi yarışma neyse sağlık olsun bu demek oluyorki tekrar yarışma açacaklar ona bari katılayım
Bence o nadide düşüncelerinizi ifşa etmeye değmez gib geldi bana...Yahu yapmayın 422 tasarımdan hıc mı bırı secılemez...Bari alsınlar ellerine kağıt kalem bize bunu yapın desinler biride çıksın çizsin...
Bu mesajdan alıntı yap

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

sende haklısın ama

Alt 17-06-2009 #5
Bence o nadide düşüncelerinizi ifşa etmeye değmez gib geldi bana...Yahu yapmayın 422 tasarımdan hıc mı bırı secılemez...Bari alsınlar ellerine kağıt kalem bize bunu yapın desinler biride çıksın çizsin...
ben pes dedim artık bir arkadaş vardı valilikte onunla görüşeceğim bakalım diğer tasarımlarıda görebilecekmiyim görebilirsem bilgilendiririm sizleri
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-06-2009 #6
eskişehir valiliği amblem yarışması sonucu yazık olmuş... belki ödülü karşılayamadılar sonradan, birini de kullanacaklar ama birinci demeden. Tabii bir ihtimal ilk aklıma bu geldi.
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 17-06-2009 #7
Bu tür trajedik komediler her sene yaşanıyor. Eskişehir valiliği logosunda bu tür bir durum yaşanması beni üzdü açıkcası. 400 küsür logodan en azından en yakın ve uygun olan seçilebilirdi.
Geçen sene Türkiye çapında bir web tasarım yarışmasında da bir çok katılım olmasına ragmen bu tür bir sonuç ortaya çıkmıştı.

Mustafa Bey katılırsanız size başarılar....
Bu mesajdan alıntı yap

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

ödül mevzuu değil zannedersem

Alt 17-06-2009 #8
eskişehir valiliği amblem yarışması sonucu yazık olmuş... belki ödülü karşılayamadılar sonradan, birini de kullanacaklar ama birinci demeden. Tabii bir ihtimal ilk aklıma bu geldi.
eskişehir valiliği sekiz milyarı karşılayamayacaksa kasaba yapalım bu şehri değilmi
Bu mesajdan alıntı yap

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-06-2009 #9
"karşılayamadılar"ı zaten kibarlık olsun diye söylemiştim. Mesele bütçe açığı değil, benim görüşüme göre, ancak ne günah alayım ne gereksiz suçlamada bulunayım. Ne desem boş, boşuna katılmayın diyeceğim, sonrasından da emin değilim. Bilemiyorum... tel bildiğim iyi ki katılmamışım, katılanların morali bozuktur. Mansiyonlar bu durumda kötünün iyisi.... onur kırıcı çok, ayıp olmuş.
Bu mesajdan alıntı yap

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-06-2009 #10
Yalnız şu "e" harfli olan çakma eczacıbaşı...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları