eskitme yardım

Corel Draw - eskitme yardım Sponsorlu Bağlantılar Merhabe benim bir sorum olacaktı resimlere yada yazılara çok eskimiş yer yer eskilikten parçalanmış silinmiş görüntüsünü nasıl verebilirim yardımcı olursan çok sevinirim corel 12 kullanıyorum şimdiden teşekkürler...

eskitme yardım
denizyilmazoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denizyilmazoz(35)

Hiç Biri / Rize

eskitme yardım

Alt 26-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabe benim bir sorum olacaktı resimlere yada yazılara çok eskimiş yer yer eskilikten parçalanmış silinmiş görüntüsünü nasıl verebilirim yardımcı olursan çok sevinirim corel 12 kullanıyorum şimdiden teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

pcmemo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pcmemo

Webmaster / İstanbul

Alt 26-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bence bu bir photoshop konusu.
Bu mesajdan alıntı yap
denizyilmazoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denizyilmazoz(35)

Hiç Biri / Rize

Alt 26-10-2008 #3
Evet biliyorum ama sadece corel kullanma şansım var evde çizim yapıyorum ve sadece corel yüklü zaten photoshop tanda anlamıyorum yinede bir yolu varsa lütfen bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
arap2000 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arap2000

Grafiker / Kayseri

Alt 27-10-2008 #4
corelde bunu yapmanız mumkun değil gibi gozukuyor.
Bu mesajdan alıntı yap
karyasu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karyasu

Grafiker / Denizli

Alt 27-10-2008 #5
tam istediğini yapamazsın belki ama corelin bitmaps menüsünün altındaki efekleri kurcalarsan yada coreli iyi biliyorsan benzer bişeyşeyler çıkarırsın diye düşünüyorum ama arkadaşların dediği gibi photoshopla daha güzel sonuçlar alısın bence coreli kurcala eminim çıkartırsın kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
broken_wings isimli Üye şimdilik offline konumundadır

broken_wings

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 27-10-2008 #6
corelde bunu yapmak cidden çok uzun..vectorel framelerde kenarlarına efect verebilirsiniz üstüne biraz zor.
Bu mesajdan alıntı yap
Bugaloo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bugaloo

Grafiker / İzmir

Alt 27-10-2008 #7
Merhabalar eskitmeyi tekstil konusunda çalışan arkadaşlar iyi bilir photoshop'a da hiç gerek yok vektörel olarakta yabalirsiniz kendinize asimetrik parçalardan ve noktalardan oluşan bir desen yapın ve bu deseni eskitmek istediginiz yerlere uyarlayın son derece basit ve sonrası uygulamalarda da kolaylık saglar ayrıca corel olup olmaması hiç önemli degil adobe ve macromedia yada quarkta da yapabilirsiniz
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
eskitme, yardım