Eskiz çizim yapabilen Beylikdüzü yakınında freelancer aranıyor - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Eskiz çizim yapabilen Beylikdüzü yakınında freelancer aranıyor - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Eskiz çizim yapabilen Beylikdüzü yakınında freelancer aranıyor Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: Çizimbaşı ücret karşılığı bronz heykel üretimi yapan firmamıza ...

silverreptile isimli Üye şimdilik offline konumundadır

silverreptile

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 18-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Eskiz çizim yapabilen Beylikdüzü yakınında freelancer aranıyor

Aranan Şehir: İstanbul

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Çizimbaşı ücret karşılığı bronz heykel üretimi yapan firmamıza hizmet verebilecek freelance çalışan personel aramaktayız. Beylikdüzü yakınında olması tercih sebebidir.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 19-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Eskiz çizim yapabilen Beylikdüzü yakınında freelancer aranıyor - İstanbul - Eskiz çizim yapabilen Beylikdüzü yakınında freelancer aranıyor - İstanbul ya da Eskiz çizim yapabilen Beylikdüzü yakınında freelancer aranıyor - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Eskiz çizim yapabilen Beylikdüzü yakınında freelancer aranıyor - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Eskiz çizim yapabilen Beylikdüzü yakınında freelancer aranıyor - İstanbul | Eskiz çizim yapabilen Beylikdüzü yakınında freelancer aranıyor - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

onlinegrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onlinegrafik

Grafiker / İstanbul

Alt 19-04-2011 #3
BÜYÜKÇEKMECEDE OTURUYORUM, NASIL BİR İŞ İSTEDİĞİNİZİ TAM ANLAYAMADIM,
********* adresine örnek ve açıklama yollarsanız sevinirim
saygılar..
tuğba