Esnek Zeminlere UV Baskı Sorunu

Dijital makineler - Esnek Zeminlere UV Baskı Sorunu ...

hijjacker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hijjacker

Sanat Yn. / Balıkesir

Alt 01-10-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba. Ben mimaki ujf 3042fx ile şeffaf esnek telefon kılıfı üzerine baskı almak istiyorum fakat telefon kılıfı esnediğinde boyalar çatlıyor. Sert zemin boyası kullanıyorum. Sanırım esnek boya da varmış mimaki de. acaba sadece esnek boya alsam sorun çözülür mü ya da boya değiştirmeden bunun bir çözümü var mı?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

ByKronik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ByKronik

Grafiker / Balıkesir

Alt 03-11-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba aynı sorunu bende yaşıyorum bunun için bir çözüm fikri olan varsa yardımcı olursa sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
skarakose isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skarakose(44)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-11-2016 #3
Merhaba aynı sorunu bende yaşıyorum bunun için bir çözüm fikri olan varsa yardımcı olursa sevinirim.
fuarda gördüğüm kadarıyla astar gibi bir tabaka daha atıyorlar
Bu mesajdan alıntı yap
mehmetcenk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehmetcenk

Hiç Biri / İstanbul

Silikon kılıflar baskı sorunu

Alt 08-03-2017 #4
Hardal boya ile yani sert zemin boyası ile esnek malzemeye baskı yaparsanız kırılma çatlama sorunu yasamaniz çok normal
Silikon kılıflar baskı sorununa gelince silikon kılıflar üretilirken kullanılan Hammadde yapışmaz özelliğe sahiptir , bu nedenle üzerine baskı yaparken kullanacağınız mürekkebin yüzeyi eritip yapisabilme özelliğine sahip oaai gerekiyor ,bildiğim kadarıyla şu anda silikon kılıflar baskı yapabilen iki firma mevcuttur.
Yalnız şunu unutmayın bir model silikon kılıflar baskı yapabilmemiz farklı hammaddeler ile üreticisi başka.bir silikon kılıflar baskı yapabileceğimizi gostrrmez
Bu mesajdan alıntı yap