Eti Burçak | ilk çalışmalarımdan.

Deneme Çalışmalar - Eti Burçak | ilk çalışmalarımdan. Sponsorlu Bağlantılar Uploaded with ImageShack.us bu tasarımda daha çok çalışanları hedef aldım ( A kitlesi ) . çok yoğun iş temposunda yemek yemek için vakti yoktur ve eti burçak... yorumlarınızı ...

graphiquer34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphiquer34

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Dosya16

Alt 18-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Uploaded with ImageShack.us

bu tasarımda daha çok çalışanları hedef aldım( A kitlesi ). çok yoğun iş temposunda yemek yemek için vakti yoktur ve eti burçak...

yorumlarınızı bekliyorum :angel:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tarzan45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tarzan45

Grafiker / Manisa

Alt 18-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Öncelikle sosyo-ekonomik sınıflandırma ile ilgili çok fazla kaynak karıştırmalısın. Çalışanların hepsi A sınıfı değildir. Senin A kitlesi dediğin zümreye belki maddiyat olarak belli bir kesim girer. Ama o mesele bu kadar basit değildir. sonuçta çalışanlar dediğin zaman çalışanların çok büyük kısmına denk gelen asgari ücretli de bunun içindedir.

Esas problem şu: sen hem grafik hem de mesaj tasarımı yapmışsın. İkisinden birinden vazgeçmeni tavsiye ederim.
Tasarıma gelince. Tabak ve çatal bıçak fotoğrafı olmamış. Çatal ve bıçakların daha kusursuz olması gerekirdi, büyütünce çizikleri belli oluyor.
Tabağın altındaki gölge çok keskin. Şimdi hemen beyaz bir masanın üstüne bir tabak koyup gölgesine bir bak istersen.
Bisküvinin yanındaki başağın boyutu olması gerekenden çok küçük. O başak bisküvinin yanında o kadar duruyorsa, o bisküvinin normal bir insan eli boyutlarından büyük olması gerekir.
Tasarımdaki tüm nesneler fotoğprafken başağın vektör çizim olması hoş değil.

Daha çok çalışmalısın...
Bu mesajdan alıntı yap
g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-04-2011 #3
Öncelikle ellerine sağlık...
Tarzan45' arkadaşımızın dediklerine katılmakla beraber, bence ürün seçimi de yanlış.
Eti Burçak' ın daha az gelir seviyesine yada daha çok öğrencilere hitap ettiğini düşünüyorum. :wink:
Biz Lisedeyken mesela; fiyatı aynı olmasına rağmen tane sayısı diğer bisküvilere göre fazla ve bir okadar da doyurucu olduğu için bu bisküviyi tercih eder, 2-3 kişi paylaşırdık :wink:
Birde ev hanımları tatlısını yaparlar :wink:
Ama bu tabakta "eti browni" falan olsa sanırım daha inandırıcı ve uygun olurdu.
Teşekkürler
Saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
LaYeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LaYeR(30)

Grafiker / Konya

Alt 18-04-2011 #4
Arkadaşların yorumlarına katılmakla beraber yapılan çalışmanın sloganlada bütünleşmesi gerektiğini düşünüyorum tv reklamını izlemişsinizdir muhakkak mesela orada öyledir sloganla bütünleşmişdir reklam.. Ben pek olumlu bakamadım açıkcası çalışmanıza emeğinize sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap