Eticaret Site Tasarımında Uzman Webmaster Ortak

Sonuçlanan İlanlar - Eticaret Site Tasarımında Uzman Webmaster Ortak ...

dizaynturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dizaynturk

Grafiker / İstanbul

Dosya19

Alt 23-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

KURULACAK ETİCARET SİTE PROJELERİNDE ORTAK OLACAK ETİCARET SİTE TASARIMINDA UZMAN YETKİN WEBMASTER ORTAK ARANMAKTADIR.. DETAYLAR İÇİN PM ATINIZ !!!
İSTANBULDA İKAMET EDENLER TERCİH EDİLİR..
Aranan Nitelikler ;
CMS ve E-Ticaret konularında deneyimli PHP & ASP Yazılım ve Grafik Uzmanı aranmaktadır.
- Bir E- Ticaret Sitesini Yönetebilecek Bilgiye ve Birikime Sahip Olmak,
- Grafik ve Tasarım Programlarına İleri Derecede Hakim,
- Php , Asp Gibi Web Programlama Dillerinden en az birini İyi Derecede Bilen,
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 23-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..