Etiket çalışmalarımdan bazıları yorumlarınızı bekliyorum...

Ambalaj Tasarımı - Etiket çalışmalarımdan bazıları yorumlarınızı bekliyorum... ...

dmskose isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dmskose(42)

Grafiker / Gaziantep

Alt 05-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Etiket çalışmalarımdan bazıları yorumlarınızı bekliyorum...Etiket çalışmalarımdan bazıları yorumlarınızı bekliyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

dmskose isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dmskose(42)

Grafiker / Gaziantep

Alt 05-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu mesajdan alıntı yap
Yunus PARLAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yunus PARLAR(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-03-2009 #3
Elinize sağlık fakat lütfen forum kurallarını okuyunuz. Paylaşım yaptığınız işin adını başlığa yazarsanız daha faydalı olacaktır. Ayrıca bu konuda bir çalışmanız sanırım yorum için yeterli olacaktır. Aynı çalışmamnın ebat değişikliklerini eklemeniz anlamsız bence. -->>Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Madde 28 - Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.
Bu mesajdan alıntı yap
émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-03-2009 #5
'Etiket çalışmalarımdan bazıları' yazınca birkaç çeşit etiket bekledim ama göremedim.
Çalışma ile ilgili yorumum ise soldaki ERKENEK yazısı sıkıştırılmış gibi duruyor. Deforme olmuş sanırım yazı. Başarılar.

Ayrıca konunuzun kapanmasını istemiyorsanız başlığınızı değiştirmelisiniz.
Bu mesajdan alıntı yap