etiket,çıkartma vb için ne tür makina kullanılır?

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - etiket,çıkartma vb için ne tür makina kullanılır? ...

cleaner80 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cleaner80

Webmaster / İzmir

Alt 04-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar.
Benim öğrenmek istediğim birşey var bu etiketleri mesela laptop etiketi gibi etiketleri hangi makinalarla baskılayabiliriz bu konuda bana öneri verebilirmisiniz acaba:smile:

Bi fikrim var bu iş ile ilgili onun için araştırma yapıyorum o yüzden gerekli.

Saygılarımla,
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

loft graphics isimli Üye şimdilik offline konumundadır

loft graphics(29)

Grafiker / Kocaeli

Alt 25-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba arkadaşlar.
Benim öğrenmek istediğim birşey var bu etiketleri mesela laptop etiketi gibi etiketleri hangi makinalarla baskılayabiliriz bu konuda bana öneri verebilirmisiniz acaba:smile:

Bi fikrim var bu iş ile ilgili onun için araştırma yapıyorum o yüzden gerekli.

Saygılarımla,
basit bir laptop etiketi istiyorsanız yada sticker bunu Roland SP540 markalı 1440 dpi baskı kalitesinde bir baskes makinasında yapmanız doğru olacaktır
Bu mesajdan alıntı yap
Hulya AKSAKAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hulya AKSAKAL

Grafiker / Kocaeli

Alt 27-01-2010 #3
evet arkadaş akatılıyorum baskeste bunu çok rahat yapabilrisin.fakat farklı istiyorsan damla baskısıda olabilir
Bu mesajdan alıntı yap