Etiket Firması İçın Grafiker Aranıyor - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Etiket Firması İçın Grafiker Aranıyor - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Etiket Firması İçın Grafiker Aranıyor Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: freehand illustrator photosop Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil İşle ...

bora bekar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bora bekar(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Etiket Firması İçın Grafiker Aranıyor

Program/Seviye: freehand illustrator photosop

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: y.bosnada bulunan etiket firması ulaşım sorunu olmayan mac kullanan grafiker aranıyor.

pazartesi-cumartesi
hafta içi 8.30-18.30
cumartesi 8.30-1300 arası çalışma saati

ilgilenen arkadasların mail yolu icv lerini göndermeleri rica olunur

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 21-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Etiket Firması İçın Grafiker Aranıyor - İstanbul - Etiket Firması İçın Grafiker Aranıyor - İstanbul ya da Etiket Firması İçın Grafiker Aranıyor - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Etiket Firması İçın Grafiker Aranıyor - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

mac1981 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mac1981

Grafiker / İstanbul

Alt 21-03-2012 #3
Merhaba Bora bey

Eğer Bay arıyosanız cv mi göndere bilirim ben 7,5 Yıllık Matbaa Etiket Kutu Sektöründe Yurtdışı etiket işlerini yaptım Kurumsal Firma Deneyimine sahibim

(Puma, Adidas, Marks Spencer, Tommy Hilfiger, George, Tesco, Old Navy, Evie, Freench,Banana Republic, Mexx)

Yenibosnada oturuyorum ulaşmak isterseniz ********* mesaj atabilirsiniz birde firmanın ismide söylerseniz
ysali isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ysali

Grafiker / İstanbul

Alt 21-03-2012 #4
firma adı nedir acaba bende y.bosnada oturuyorum.
Meralk93 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Meralk93(24)

Grafiker / İstanbul

Alt 22-03-2012 #5
Merhaba Bora Bey,

Cv mi mail ile gönderdim bilginize.

İyi Günler..