Etiket, Flexo, Letterpress, Tasarım Grafik Sorumlusu İş Arıyorum - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Etiket, Flexo, Letterpress, Tasarım Grafik Sorumlusu İş Arıyorum - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Etiket, Flexo, Letterpress, Tasarım Grafik Sorumlusu İş Arıyorum Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: İleri Derece Freehand,Photoshop.Gelen Dökümanları çevirecek kadar İllustrator Corel Pdf Mac Windows Sistemleri ...

Flexografik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Flexografik

Grafiker / İstanbul

Alt 10-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Etiket, Flexo, Letterpress, Tasarım Grafik Sorumlusu İş Arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: İleri Derece Freehand,Photoshop.Gelen Dökümanları çevirecek kadar İllustrator Corel Pdf Mac Windows Sistemleri

İş deneyimi ve içeriği: İstanbulun en büyük etiket firmalarından birinde 6 sene diğerinde ise 1 sene çalıştım halen çalışmaktayım.
Özellikler: Flexo,Letterpress,Iwazakı,Gallus,Ofset tarzı makinalarda, soğuk yaldız
sıcak yaldız,gofre,renk ayrımı,tasarım,film hazırlıgı baskı aşaması,film alma,
serigraf,laklı laksız işler hazırlama,her çeşit kağıda baskı tekniği uygulama,
tasarım ve tasarım öncesi hazırlama,müşteri ile ilişkiler,şirketYaklaş geleceğine
yönelik fikirler üretme,Grafik departman sorumluluğu,baskı sonrası işlemler,onay verme
onay alma,mac ve pc bilgisi sistem bilgileri üst seviyede,ağ kurma server vs gibi ayarları
yapabilme, müşteriye yönelik baskı fikirleri sunma şirket içi departman yönlendirme çalışmalarını
rahat bir şekilde yapabilmekteyim.

Yaklaşık 14 senedir bu meslekteyim.Herhani birisi ile yolda anlaşabilecek kadar ingilizcem var.
İngilizce temelim iyi fakat hızlandırılmış 1 aylık bir kursla en üst seviyeye çekebileceğim.
Bekarım kendime ait aracım var.Mesaiye kalma extra çalışma gibi sıkıntılarım yok.

Özellikle uzun yıllar çalışabileceğim bir yer arıyorum karşılıklı güven çerçevesinde.

Bildiğim programlar: İyi derecede freehand photoshop,Pdf ve türevleri.Macintosun tüm versiyonları
Windowsun tüm versiyonları. Gelen işleri çekip çevirebilecek kadar dönüştürecek rahatlıkta illustrator
Sadece çalıştığım şirkette Indesing kursu aldım. Flexo EM410,Gallus R 200, Letterpress Iwazakı,Iwazakı,ve Ofset işleri
tasarım ve baskı sorumlulugu 1 sene

olarak yer yer grafik sorumlusu olarak tam yetkiyle çalıştım

Çalışma zamanı saatim için bir sınırım yok güven olduğu müddetçe.
Ehliyetim ve arabam var

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Evli

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Telefonunuzu mail atarsanız geri dönüş yapacağım.Grafik Departman Sorumlusuyum.Lütfen buna göre dönüş yapınız

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 11-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Etiket, Flexo, Letterpress, Tasarım Grafik Sorumlusu İş Arıyorum - İstanbul - Etiket, Flexo, Letterpress, Tasarım Grafik Sorumlusu İş Arıyorum - İstanbul ya da Etiket, Flexo, Letterpress, Tasarım Grafik Sorumlusu İş Arıyorum - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Etiket, Flexo, Letterpress, Tasarım Grafik Sorumlusu İş Arıyorum - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Flexografik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Flexografik

Grafiker / İstanbul

Alt 24-02-2012 #3
ilan kapanmıştır