Etiket giydirme yardım

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - Etiket giydirme yardım Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar merhaba. Benim sorunum şişe üzerine etiketi giydirmeye çalışıyorum ancak arkaya doğru olan bombeli kısmı yapamıyorum şişenin üzerine koyunca dümdüz duruyor tasarım. tam olarak nasıl yapıldığını anlatabilir misiniz ...

Etiket giydirme yardım
grafiga isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiga

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Etiket giydirme yardım

Alt 22-06-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba. Benim sorunum şişe üzerine etiketi giydirmeye çalışıyorum ancak arkaya doğru olan bombeli kısmı yapamıyorum şişenin üzerine koyunca dümdüz duruyor tasarım. tam olarak nasıl yapıldığını anlatabilir misiniz acaba teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

gulli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulli(48)

Hiç Biri / Ankara

Alt 22-06-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
grafiga isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiga

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 22-06-2013 #3
hocam teşekkür ederim ancak bu tam istediğim gibi değil. yani benim bahsettiğim resim değil de kendim çizdiğim vektörel bir çalışma bunu etiket boyutlarında hazırladım ama şişenin üzerine yanlara doğru yapışacak şekilde ekleyemiyorum (üzerine eklemek istediğim şişe ise fotoğraf halinde internetten indirilmiş böyle 3 boyutlu değil malesef )
Bu mesajdan alıntı yap
gulli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulli(48)

Hiç Biri / Ankara

Alt 22-06-2013 #4
Warp Aracıyla,da yapabilirsiniz Size Tavsiyem Bunu Photoshop ile yapmanız
Bu mesajdan alıntı yap
ferox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ferox

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 24-06-2013 #5
Arkadaşlar merhaba. Benim sorunum şişe üzerine etiketi giydirmeye çalışıyorum ancak arkaya doğru olan bombeli kısmı yapamıyorum şişenin üzerine koyunca dümdüz duruyor tasarım. tam olarak nasıl yapıldığını anlatabilir misiniz acaba teşekkürler

Merhaba;

Şişenin görüntüsünü ekleyebilirseniz, yardımcı olmaya çalışırım.

kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap