etiket hakkında yardım

Corel Draw - etiket hakkında yardım ...

etiket hakkında yardım

etiket hakkında yardım

Alt 30-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaslar kolay gelsın,crel de etiket cıkarabılırmıyım,eğer bir ımkanın varsa detaylı bi sekılde bılgı verırmısınız,corel12 kullanıyom yardım edersenız sevınırım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

N/A2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A2(43)

Alt 30-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
nasıl bir etiket düşünüyosunuz bilmiyorum ama. bunu corelde istediğiniz ebatlarda çizmeniz gerek. yani hazır bir standart şablon söz konusu değil. ama office publisherde böyle bi özellik var.
daha net bilgiler verirseniz detaylı yardımcı olmaya çalışırız.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 30-04-2008 #3
saol tsk,a-4 ebatında stıkır dusunun yazdığımız adreslerı prıntırdan oraya yazdırıcağız bunun ıcınde bana hangı program lazım
Bu mesajdan alıntı yap

N/A2(43)

Alt 30-04-2008 #4
arkadaşım şimdi hazır stickerler var A4 sayfada 16 lı 32 li gibi. hazır yapışkanlı oluyo.
böyle bi şeyin üzerinemi yazdıracaksınız.
eğer öyle ise ölçüleri önemli...
Bu mesajdan alıntı yap
grafikerkartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

Alt 30-04-2008 #5
sticker ın ölçülerinde corelde bir tablo oluştur daha sonra printerdan denemek üzre bi aydınger çıkış al şayet oturuyorsa sticker ın üzerine basılcakları oturt daha sonra çıkış alırkende yaptığın tablonun çizgilerini none yaparsan sorununu sanırım çözer kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
K.Çakır isimli Üye şimdilik offline konumundadır

K.Çakır

Hiç Biri / İzmir

Alt 30-04-2008 #6
Layout menüsünden Page setup'ı seçin. Options penceresi açılacak. Page bölümü altında Label'i seçin. Sağ tarafta normal paper seçilidir. Buradan da Label'i seçin. Iso standartlarında onlarca etiket şekli listelenecektir. Kırtasiyeden alacağınız sticker'ların kutusunda kağıdın özelliği yazar. CorelDRAW'da da bunların karşılıklarını bulabilirsiniz. Örneğin Avery Pin 4xxx serisi gibi. Sticker'lara yazılacak yazılar için de bir veritabanı oluşturup coreldraw'ın iyi bir özelliği olan print merge'yi kullanabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

N/A2(43)

Alt 30-04-2008 #7
Layout menüsünden Page setup'ı seçin. Options penceresi açılacak. Page bölümü altında Label'i seçin. Sağ tarafta normal paper seçilidir. Buradan da Label'i seçin. Iso standartlarında onlarca etiket şekli listelenecektir. Kırtasiyeden alacağınız sticker'ların kutusunda kağıdın özelliği yazar. CorelDRAW'da da bunların karşılıklarını bulabilirsiniz. Örneğin Avery Pin 4xxx serisi gibi. Sticker'lara yazılacak yazılar için de bir veritabanı oluşturup coreldraw'ın iyi bir özelliği olan print merge'yi kullanabilirsiniz.
çok teşekkürler üstat bir şey daha öğrenmiş olduk sayenizde.
iyiki varsınız. allah razıolsun.
iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
etiket, hakkında, yardım